Nora ka lindur me ‘këmishë’ ja arsyeja…

Premte, 13 Prill 2018 22:44

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë padyshim çifti më i pëlqyer i showbizz-it shqiptar dhe kjo ndodh për vetë faktin se ata janë të matur e shumë të dashuruar me njëri-tjetrin njëkohësisht.

Por Roberti na ka vërtetuar pasditen e sotme se Nora është gruaja më me fat që ka një burrë të tillë në krah.

I ftuar në “Pasdite në Top Channel” ku këngëtari foli për jetën e tij dhe karrierën, nuk ka humbur shansin të flasë edhe për faktin që njihet më shumë si burri i Nora Istrefit, se sa si artist.

“Unë dhe Nora do të jemi së bashku deri sa vdekja do të na ndajë. Unë jam krenar dhe e them haptazi që mua më njohin prej Norës, sidomos në Shqipëri.Padyshim që fansat njohin dhe duan më shumë Norën”, u shpreh pa hezitim Roberti, një fjali që të gjitha femrat do donin ta dëgjonin nga mashkulli i tyre i zemrës.

Epo bashkëshorti sapo i bëri dhuratën më të bukur në botë këngëtares bukuroshe.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

Kronikë

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

  TIRANANjë aksident me vdekje ka ndodhur në rrugën e Zallbastarit në Tiranë teksa ka ndërruar jetë një pasagjer 24- vjeçar. Saktësisht, një mjet ka dalë nga rruga tek vendi I quajtur...

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

Aktualitet

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

  Aktori i mirënjohur Zef Deda ka folur hapur për mënyrën e aktrimit të artistëve të rinj sot. Ai është shprehur se sot aktorët nuk bëjnë për të qeshur pasi libretisti që...

KLGJ:Ardian Dvorani pa mandat nga viti 2014

Politikë

KLGJ:Ardian Dvorani pa mandat nga viti 2014

  Këshilli i Lartë Gjyqësor ka publikuar dje vendimin për largimin nga detyra të anëtarit të Gjykatës së Lartë, Ardian Dvorani. Vendimi për Dvoranin u mor më 11 qershor, ndërsa dje...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!