×

Warning

JUser: :_load: Unable to load user with ID: 53

Kjo shenjë e horoskopit sot do të befasohet

Premte, 05 October 2018 10:18

Horoskopi juaj për sot

Dashi

Do të jeni shumë impulsiv dhe për këtë arsye shpesh ju cilësojnë si të paparashikueshëm. Megjithatë në këtë moment për të arritur një objektiv të caktuar profesional, do të keni nevojë për më shumë organizim dhe planifikim.

Demi

Do të keni mundësi që të merrni përsipër një detyrë të rëndësishme e cila do ju lejojë që të gjeni sigurinë në vete dhe kapacitetet tuaja. Çelësi për gjithçka do të jetë vendosmëria juaj. Edhe në dashuri parashikohen zhvillime interesante, por vetëm nëse do të keni kurajo për tu rikthyer në lojë.

Binjakët

Një takim i papritur do të lëkundë disa nga bindjet tuaja më të thella. Kjo e premte favorizon investimet e reja, sidomos nga pikëpamja profesionale. Strategji të reja, do të rezultojnë mjaft të frytshme për të arritur qëllimet tuaja.

Gaforrja

Kjo ditë do të jetë mjaft monotone, por gjithsesi do ju lejojë që të arrini me më shumë qetësi objektivat e kërkuara. Adoptimi i strategjive të reja, do ju ndihmojë në arritjen e negociatave të vlefshme.

Luani

Parashikimet e kësaj dite do ju shohin euforik, ndoshta për shkak të një lajmi të mirë i cili do të mundësojë një zhvillim të rëndësishëm sa i takon jetës tuaj sentimentale dhe profesionale.

Virgjëresha

Mundohuni të mos bëni komente tendencioze ndaj kolegëve tuaj, sidomos nëse jeni të përfshirë në një bashkëpunim të komplikuar. Mundësitë e mira në vendin e punës nuk do të mungojnë, ku do të merrni konfirmime të cilat i prisnit prej kohësh. Nga pikëpamja sentimentale do të jeni shumë pozitiv dhe të paparashikueshëm.

Peshorja

Kjo e premte do ju gjejë konfuzë dhe të tensionuar. Po çoni përpara një ndryshim të rëndësishëm për karrierën tuaj dhe do ju duhet të bëni disa ndryshime sa i takon rutinës. Këshillohet të mos jeni negativ, por të angazhoheni maksimalisht pasi mundësitë e mira nuk do të mungojnë.

Akrepi

Këshillohet që të jeni më të kujdesshëm, sidomos në vendin e punës, ku po përballeni me disa polemika të vogla. Do të dini si të përballoni një situatë, në sajë të një Asi që do keni nën mëngë. Sfera e ndjenjave do jetë mjaft e favorizuar.

Shigjetari

Në këtë moment është mirë që të mos merrni përsipër shumë rreziqe. Mundohuni që ti përqendroni energjitë tuaja në strategji alternative me synim arritjen e një objektivi tuaj. Kjo fundjavë do ju gjejë më romantik dhe të ndjeshëm.

Bricjapi

Duhet të jeni më të komunikueshëm dhe të mbani më shumë parasysh këshillat e kolegëve tuaj, pasi mund të merrni informacione të vlefshme të cilat do ju sjellin një sërë avantazhesh në punë, shkruan noa.al. Në mbrëmje parashikohet një takim i rëndësishëm.

Ujori

Mos e teproni me kërkesat, pasi në këtë moment duhet të mbani parasysh prioritetet tuaja, sidomos ato që kanë të bëjnë me anën sentimentale. Kjo e premte do të jetë mjaft e favorshme për të përforcuar një raport.

Peshqit

Kjo fundjavë do ju gjejë mjaft të komunikueshëm dhe do të bëni takime të reja, të cilat do ju njohin me persona që do të stimulojnë anën tuaj krijuese. Në dashuri nuk duhet të jeni kokëfortë.

Modifikuar më Premte, 05 October 2018 11:22

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

PS vihet në lëvizje për zgjedhjet e pjesshme vendore/ Zbulohet kandidatja e Shkodrës

Politikë

PS vihet në lëvizje për zgjedhjet e pjesshme vendore/ Zbulohet kandidatja e Shkodrës

  Pas dekretimit të datës së zgjedhjeve të pjesshme vendore më 6 Mars, Partia Socilaiste është vënë në lëvizje dhe ka përzgjedhur disa prej kandidatëve. Kryeministri Edi Rama ka vendosur që Majlinda...

Sasia prej 500 kg drogë e kapur në Mal të Zi në kamionin me bimë medicinale mbetet “jetime”. Zbardhet dëshmia e shoferit dhe pronarit të ngarkesës

Kronikë

Sasia prej 500 kg drogë e kapur në Mal të Zi në kamionin me bimë medicinale mbetet “jetime”. Zbardhet dëshmia e shoferit dhe pronarit të ngarkesës

Drejtuesi i kamionit ku u kap sasia prej 500 kg drogë e llojit marijuanë në Malin e Zi ka deklaruar se nuk kishte dijeni mbi praninë e lëndës narkotike, e...

Fushata e re e markës “Gucci” përballet me kritika të shumta duke përdorur kafshë të vërteta për të festuar “Vitin Kinez të Tigrit”

Lifestyle

Fushata e re e markës “Gucci” përballet me kritika të shumta duke përdorur kafshë të vërteta për të festuar “Vitin Kinez të Tigrit”

  Marka luksoze e modës Gucci është përballur me kritika për fushatën e saj të fundit për të cilën ka paraqitur tigra të vërtetë. Pasi janë publikuar disa foto të fushatës...