Bleu një makinë të përdorur, por brenda saj kishte diçka tronditëse

Premte, 05 October 2018 13:23

Vendosi ta blejë makinën e përdorur, por ajo cka gjeti ky njeri në derën e përparme të makinës e ka habitur pa masë.

Kur shikoni të blini një makinë të re, çfarë kontrolloni fillimisht? Shumica e njerëzve i japin përparësi sigurisë së makinës, disa kilometrave, disa çmimit.

Ka njerëz që e shikojnë markën e makinës, dizajnin madje edhe ngjyrën. Por disa këmbëngulin të blejnë një makinë, vetëm kur e shohin në shikim të parë, transmeton Gazeta Express.

Një burrë vendosi të blejë një makinë të përdorur, por çka gjeti në derën e përparme të saj e ka habitur atë pa masë. Shikojeni videon më poshtë: 

Modifikuar më Premte, 05 October 2018 14:29

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

PS vihet në lëvizje për zgjedhjet e pjesshme vendore/ Zbulohet kandidatja e Shkodrës

Politikë

PS vihet në lëvizje për zgjedhjet e pjesshme vendore/ Zbulohet kandidatja e Shkodrës

  Pas dekretimit të datës së zgjedhjeve të pjesshme vendore më 6 Mars, Partia Socilaiste është vënë në lëvizje dhe ka përzgjedhur disa prej kandidatëve. Kryeministri Edi Rama ka vendosur që Majlinda...

Sasia prej 500 kg drogë e kapur në Mal të Zi në kamionin me bimë medicinale mbetet “jetime”. Zbardhet dëshmia e shoferit dhe pronarit të ngarkesës

Kronikë

Sasia prej 500 kg drogë e kapur në Mal të Zi në kamionin me bimë medicinale mbetet “jetime”. Zbardhet dëshmia e shoferit dhe pronarit të ngarkesës

Drejtuesi i kamionit ku u kap sasia prej 500 kg drogë e llojit marijuanë në Malin e Zi ka deklaruar se nuk kishte dijeni mbi praninë e lëndës narkotike, e...

Fushata e re e markës “Gucci” përballet me kritika të shumta duke përdorur kafshë të vërteta për të festuar “Vitin Kinez të Tigrit”

Lifestyle

Fushata e re e markës “Gucci” përballet me kritika të shumta duke përdorur kafshë të vërteta për të festuar “Vitin Kinez të Tigrit”

  Marka luksoze e modës Gucci është përballur me kritika për fushatën e saj të fundit për të cilën ka paraqitur tigra të vërtetë. Pasi janë publikuar disa foto të fushatës...