Zgjidh një nga thasët me dhuratë dhe zbulo mesazhin që ka për ty

Saturday, 02 February 2019 09:44

Çdo njeri, në thellësi të shpirtit, pavarësisht nga mosha, vazhdon të besojë tek mrekullitë.

Me siguri në vegjëlinë tënde, i doje shumë historitë e bukura me shtriga të mira që plotësonin dëshirat e tua.

Sot ju tregojmë një test psikologjik shumë të këndshëm. Në foto shihet një grua e moçme, e cila ka disa dhurata në thaës të ndryshme që do t’i shpërndajë për ata që duan t’i nënshtrohen test.

Cilën nga dhuratat zgjedh?

Nëse zgjodhe thesin e gjelbër:

Dhurata jote është mirëqenia financiare. Shumë shpejt problemet e tua financiare do zgjidhen. Prit ardhjen e disa parave dhe shpenzoji për mirëqenien personale

Nëse zgjodhe thesin e lirit:

Je njeri i thjeshtë dhe fati të ka përgatitur një suprizë të pabesueshme. Dëshirat e tua do të plotësohen, ndaj fillo të kuptosh se çfarë do në të vërtetë dhe gjithçka që do kërkosh, do bëhet realitet.

Nëse zgjodhe thesin e kuq:

Në këtë thes ka dashuri dhe gëzim. Ndodhi të këndshme do transformojnë jetën tënde shumë shpejt. Do fluturosh në krahët e dashurisë.

Nëse zgjodhe thesin e mëndafshtë:

Në këtë thes ka lumturi. Ke nevojë për pak kohë, në mënyrë që të hapesh më shumë me botën. Në të ardhmen do jesh me shumë fat për shumë gjëra. Një ndryshim i këndshëm pritet të ndodhë në jetën tënde.

Nëse zgjodhe thesin e kadifenjtë ngjyrë kafe:

Edhe ky thes do jetë garantues se fati në dashuri do mbizotërojë jetën tënde. Ndaj, mos hezito të veprosh, pasi do kesh fat në gjithçka.

Dy muajt e ardhshëm nuk ke pse shqetësohesh për asgjë, pasi fati do jetë me ty!

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gjykata e Posaçme lë në burg rrëmbyesit e Jan Prengës

Politikë

Gjykata e Posaçme lë në burg rrëmbyesit e Jan Prengës

Gjykata e Posaçme e Shkallës së Parë për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar ka rikonfirmuar masat e sigurisë për 6 personat e akuzuar për rrëmbimin dhe vrasjen e Jan Prengës. Kështu...

Prekëse/ Vdiq në tërmetin e 26 nëntorit, anglezët i ngrenë memorial

Politikë

Prekëse/ Vdiq në tërmetin e 26 nëntorit, anglezët i ngrenë memorial

Një kompani britanike ka vendosur të përkujtojë në mënyrë të veçantë një koleg shqiptar që vdiq gjatë tërmetit të 26 nëntorit. '001 Taxis' ka ngritur një memorial në zyrat e saj...

Rritet paniku nga gripi/ Pasi vdiqën 7 persona, rëndohet gjendja e 2 të shtruarve në spital

Aktualitet

Rritet paniku nga gripi/ Pasi vdiqën 7 persona, rëndohet gjendja e 2 të shtruarve në spital

Situata paraqitet kritike pasi dy persona janë në gjendje të rëndë për shkak të gripit, ndërsa gjithsej janë 13 pacientë që po trajtohen në Klinikën Infektive në QKUK. Lajmin e ka...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!