Të dashuruar që fëmijë, del Foto e fëmijërisë së Messit dhe bashkëshortes

Hënë, 22 Prill 2019 22:56

Një foto e fëmijërisë së futbollistit Lionel Messi dhe bashkëshortes së tij Antonela Rocuzzo, e cila është realizuar në janar të vitit 1998, është publikuar së fundmi për herë të parë. Messi dhe partnerja e tij shihen konkretisht në fotografi të kapur për krahu, së bashku me disa fëmijë të tjerë.

Ajo është realizuar në plazhin e Punta Mogotesit në Atlantik, kur ylli i Barcelonës ishte vetëm 10 vjeç dhe luante në një turne futbolli për të rinjtë në qytetin e Balcarce-s. Ndërkohë që, Antonela kishte udhëtuar në atë zonë me prindërit e saj për të takuar kushëririn Luca Scaglia, i cili ishte një nga shokët e ekipit të Messit.

auto_lionel_messi_dhe_Antonella_Rocuzzo_te_dashurar_qe_femije_foto_e_ralle1555956857.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Defekt në linjën e tensionit të lartë Cerunjë - Bulqizë, pa energji Peshkopia, Kukësi, Kruma etj.

Aktualitet

Defekt në linjën e tensionit të lartë Cerunjë - Bulqizë, pa energji Peshkopia, Kukësi, Kruma etj.

Operatori i Sistemit të Transmetimit njoftoi  para pak minutash se si rezultat i defektit në linjën e OST, 110-20/3 HEC Cerunjë - Bulqizë, jane pa tension, disa nënstacione si në Bulqizë, Krastë...

Vidhnin gjatë natës, arrestohen dy adoleshentë, dy të tjerë shpallen në kërkim

Aktualitet

Vidhnin gjatë natës, arrestohen dy adoleshentë, dy të tjerë shpallen në kërkim

Policia e Tiranës ka arrestuar dy adoleshentë, ndërsa ka shpallur në kërkim dy të tjerë, pasi akuzohen se kanë kryer një sërë vjedhjesh në kryeqytet. Uniformat blu të Tiranës bëjnë me...

Mjerim dhe tragjedi/ 2-vjeçari po luante te kasollja e pulave kur ra zjarri

Aktualitet

Mjerim dhe tragjedi/ 2-vjeçari po luante te kasollja e pulave kur ra zjarri

dekja tragjike e 2 vjeçarit nxorri në pah varfërinë e skajshme në të cilën jetonte familja Çoku në fshatin Sanxhak të Kurbinit. Rreth orës 15:00 të ditës së djeshme, i vogli...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!