Foto galeri/ Si vishen yjet në tapetin e kuq

Tuesday, 21 May 2019 19:19
Modifikuar më Tuesday, 21 May 2019 19:21

1 koment

  • Përgjigju JanBrura

    Viagra Generico Pagamento Contrassegno Cialis Otc Amoxicillin Equivalent Buy Cialis Priligy Experience

    Premte, 13 Mars 2020 06:04 komentuar nga JanBrura

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Deklarata shokuese e drejtorit për Syri TV/ Reagon Boçi: Një ministre manekine e tillë s'i duhet as dreqit vetë

Politikë

Deklarata shokuese e drejtorit për Syri TV/ Reagon Boçi: Një ministre manekine e tillë s'i duhet as dreqit vetë

Abuzimi seksual me nxënësen 15-vjeçare të shkollës në Babrru merr përmasat e skandalit. mësohet se Ministria e Arsimit ka qenë në dijeni të abuzimeve seksuale në shkollën e Babrrusë.  Në një prononcim për...

VIDEO/ Reshje të dendura shiu në Tiranë, 'tërbohet' Lana

Aktualitet

VIDEO/ Reshje të dendura shiu në Tiranë, 'tërbohet' Lana

Reshjet e dendura që prekën Tiranën pak minuta më parë kanë sjellë jo pak probleme në disa akse. Lumi Lana është “tërbuar” dhe ka dalë nga shtrati, pavarësisht ndërhyrjes në disa...

VIDEO/ Italiani i famshëm rrezikon jetën në Shqipëri

Aktualitet

VIDEO/ Italiani i famshëm rrezikon jetën në Shqipëri

‘Momente frike për Vittorio Sgarbin pasditen e djeshme në një plazh në bregdetin e Palasës, në jug të Shqipërisë, ku ishte mysafir’. Kështu shkruan faqja e internetit e kritikut italian të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!