Foto/ Modelet ideale të flokëve në verë

E Enjte, 04 July 2019 21:47

Temperaturat e larta shpesh nuk mundësojnë që vajzat të kenë mundësi për modele të ndryshme flokësh, apo për t’i mbajtur gjatë të lëshuara.

Përmes fotove ju tregojmë disa modele flokësh të thjeshta,por mjaft në ‘trend’.

Flokët e lidhur me shall

Shalli është një aksesor mjaft elegant dhe ndonëse një model i thjesht duke mjaft bukur. Këtë vit shalli është një aksesor mjaft i përdorur.

Topuzi i ulët

Është një tjetër model mjaft I thjeshtë, por shumë i bukur i përshtatshëm për  përditshmërinë tuaj.

  

Flokët e valëzuar

Edhe ondet e çrregullta vijojnë të jenë një nga modelet e preferuara dhe gjithashtu mjaft të thjeshta për t’u  realizuar.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Guy Martin theu rekordin e shpejtësisë me traktor, hyn në Guiness

Show-biz

Guy Martin theu rekordin e shpejtësisë me traktor, hyn në Guiness

Ish kampioni i garave me motorë vendosi një tjetër rekord shpejtësie, këtë herë me anë të një traktori. Mjeti 5 tonësh i pajisur me një motor prej 1 mijë kuajsh...

Filmat horror më të mirë

Kulturë

Filmat horror më të mirë

Të jesh me dikë është goxha e vështirë. Sidomos në filma horror ku forca njerëzore, mbi njerëzore, okulte, psikoseksuale a të tjera, bëjnë çmos që të rrënojnë e të kthejnë...

Vazhdon situata kritke në Universitetin Politeknik të Hong Kongut

Globi

Vazhdon situata kritke në Universitetin Politeknik të Hong Kongut

Më pak se 200 studentë ndodhen pas barrikadave në mjediset e Universitetit Politeknik në Hong Kong që mbetet i rrethuar nga forca policore që nga e diela. Gjatë 24 orëve...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!