FOTO-VIDEO/ Dasmë përrallash! Këngëtarja e famshme i jep fund beqarisë

Diel, 01 September 2019 09:43

Ellie Goulding, këngëtarja me famë botërore, i ka dhënë fund beqarisë dhe ka kurorëzuar në martesë lidhjen e saj me Caspar Jopling.

Ceremonia martesore është bërë në Katedralen York Minster, Angli. E gjitha dasma e saj kishte tendenca tradicionale, sikurse edhe fustani i saj dizenjuar nga Natacha Ramsay-Lévi.

Ellie dhe Caspar u fejuan në vitin e shkuar, ndërsa nuk pritën shumë për dsasmën duke surprizuar të gjithë fansat

Dasma bëri bashkë disa emra të njohur si dyshen Katy Perry- Orlando Bloom apo James Blunt dhe gruan e tij, Sofia Wellesley.

Në ceremoninë martesore ishte e pranishme edhe një anëtare e familjes mbretërore britanike, princeshë Eugenie.

Ellie mori famën më të madhe me publikimin e këngës “Love me like you do”, e cila ishte kolona zanore e filmit më të shikuar “50 Hijet e Greit”.

 

Ellie mori famën më të madhe me publikimin e këngës “Love me like you do”, e cila ishte kolona zanore e filmit më të shikuar “50 Hijet e Greit”.

 

 

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Aktualitet

Me 221 km/h në aksin Sauk-TEG.

Një shpejtësi e çmendur dhe frikshme që rrezikon edhe përdoruesit e tjerë të rrugës. “Radari dhe polici të shpëtojnë jetën. Vijon të ndodhë në aksin rrugor Sauk – Teg. 221 km/h...

Çfarë duhet të pini për kujtesë dhe mendje të fortë? Ja kujdesi që ju duhet

Shëndeti

Çfarë duhet të pini për kujtesë dhe mendje të fortë? Ja kujdesi që ju duhet

Shëndeti i mirë i trurit do të thotë edhe shëndet i mirë i të gjithë trupit dhe jetë e gjatë. Kur flasim për kujdesin ndaj organizmit, ka me qindra mënyra...

Tërmet i fortë “shkund” Kretën

Aktualitet

Tërmet i fortë “shkund” Kretën

Lëkundje të forta sizmike krijuan panik te qytetarët e Kretës në mëngjesin e kësaj të enjteje. Kreta u godit nga një tërmet me magnitudë 4,9 e shkallës Rihter, mëngjesin e sotëm...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!