Dafina Duti bëhet nënë për herë të dytë

E mërkurë, 11 December 2019 14:15

Në shtator të këtij viti, këngëtarja Dafina Duti tregoi për here të parë se ishte në pritje të ëmbël. Këngëtarja u shpreh e emocionuar se nga martesa e saj e dytë do të vijë në jetë një fëmijë. Epo tashmë fëmija paska ardhur në jetë dhe lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë këngëtarja. Ajo ka publikuar në Instastory një foto ku tregon një pjesë të fytyrës së vajzës dhe zbulon emrin e saj. Dafina ka vendosur ta pagëzojë vajzën e saj me emrin, Kaylee.

Nga martesa e parë, Dafina ka edhe një vajzë tjetër të quajtur, Elizabet.

Përsa i përket njohjes me bashkëshortin, Dafina ka treguar se janë njohur gjatë një koncerti në Shëngjin dhe në fillim ka preferuar që të mos bëjë asgjë publike. Ajo dhe Tafil Kurtishi, vendosën të martohen pas 9 muajsh lidhje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Defekt në linjën e tensionit të lartë Cerunjë - Bulqizë, pa energji Peshkopia, Kukësi, Kruma etj.

Aktualitet

Defekt në linjën e tensionit të lartë Cerunjë - Bulqizë, pa energji Peshkopia, Kukësi, Kruma etj.

Operatori i Sistemit të Transmetimit njoftoi  para pak minutash se si rezultat i defektit në linjën e OST, 110-20/3 HEC Cerunjë - Bulqizë, jane pa tension, disa nënstacione si në Bulqizë, Krastë...

Vidhnin gjatë natës, arrestohen dy adoleshentë, dy të tjerë shpallen në kërkim

Aktualitet

Vidhnin gjatë natës, arrestohen dy adoleshentë, dy të tjerë shpallen në kërkim

Policia e Tiranës ka arrestuar dy adoleshentë, ndërsa ka shpallur në kërkim dy të tjerë, pasi akuzohen se kanë kryer një sërë vjedhjesh në kryeqytet. Uniformat blu të Tiranës bëjnë me...

Mjerim dhe tragjedi/ 2-vjeçari po luante te kasollja e pulave kur ra zjarri

Aktualitet

Mjerim dhe tragjedi/ 2-vjeçari po luante te kasollja e pulave kur ra zjarri

dekja tragjike e 2 vjeçarit nxorri në pah varfërinë e skajshme në të cilën jetonte familja Çoku në fshatin Sanxhak të Kurbinit. Rreth orës 15:00 të ditës së djeshme, i vogli...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!