Barack Obama i bën Michelle urimin e veçantë për ditëlindje

Saturday, 18 Janar 2020 09:06

Barack Obama ka qenë dhe mbetet një President që ka lënë gjurmë jo vetëm në Amerikë për edhe në botë. Ai gjithashtu ka dhënë edhe një shembull se si duhet ta duash familjen dhe partnerin që ke në krah.

Dashuria e tij me bashkëshorten, Michelle Obama janë shembulli më i bukur i një çifti modern dhe romantik.

Obama dhe Michelle të bëjnë të besosh se dashuria e vërtetë ekziston. Se sa shumë është i dashuruar në gruan e ti, Obama e ka dëshmuar edhe në urimin që sot ka bërë për ditëlindjen e saj të 56-të.

“Në çdo skenë, ti je ylli im. Michelle Obama, urime ditëlindjen e dashur!”, ka shkruar Barack Obama sipër fotografisë së publikuar në rrjetet sociale.

Modifikuar më Saturday, 18 Janar 2020 09:10

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Koronavirus zbraz stadiumet, Juve-Inter pa tifozë: “Me shumë mundësi Serie A me dyer të mbyllura”

Sport

Koronavirus zbraz stadiumet, Juve-Inter pa tifozë: “Me shumë mundësi Serie A me dyer të mbyllura”

Emergjenca Koronavirus është një temë e nxehtë edhe përsa i përket futbollit në Itali. Masat e marra për tu kujdesur për shëndetin e atletëve e tifozëve janë ngjitur në rendin...

Në kërkim të shpresës së humbur...

Politikë

Në kërkim të shpresës së humbur...

Mbi filmin “Shpresa e e humbur”, realizuar nga “The Albanian” dhe shoqata “Shpresa Programme”, Londër Nga Flori Slatina Problemet sociale nuk janë vetëm shqetësim i organeve shtetërore, apo shoqërisë dhe shoqatave jo...

Mafia e mbetjeve/ Si u sekuestruan 18 mijë kg pajisje të rrezikshme në portin italian që po vinin në Shqipëri

Politikë

Mafia e mbetjeve/ Si u sekuestruan 18 mijë kg pajisje të rrezikshme në portin italian që po vinin në Shqipëri

Agjencia e Doganave në Ankona në bashkëpunim me Karabinierët, kanë kryer kontrolle të vazhdueshme në kuadër të parandalimit të aktiviteteve të parandalimit të krimit mjedisor, pas të dhënave për eksportin...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!