Adele pothuajse e panjohur me 30 kilogramë më pak, shihni çfarë transformimi

Tuesday, 11 February 2020 12:35

Shumë e dobët, e qeshur dhe seksi me një fustan të shkëlqyeshëm dhe leopard. Kështu është shfaqur Adele, pothuajse e panjohur me 30 kilogramë më pak, të dielën në mbrëmje në festë pas Oscar të organizuar nga Beyonce dhe Yay-Z në Chateau Mormont

Në foton e ndarë në Instagram këngëtarja ka pozuar së bashku me gazetaren polake Kinga Ruysin që shkruan: ’Dje fola me Adelen… për këpucët”.

Këngëtarja e ‘Hello’, ishte shfaqur e dobësuar si për Krishtlindje, ashtu edhe në fillim të vitit, gjatë pushimeve në Caraibe në shoqërinë e miqve të saj Harry Styles dhe James Corden.
Jeta si një grua e divorcuar duket se i ka bërë shumë mirë Adeles, por ka nga ata që thonë që prapa dietës së saj drastike është mbi të gjitha vullneti për të qenë ‘një nënë e shëndetshme’ për djalin e saj Angelo, 7 vjeç

Ajo që është e sigurt është që në shumë pak kohë Adele ka transformuar trupin e saj duke humbur plot 30 kg. Të gjitha në sajë të një diete të ekuilibruar dhe të shëndetshme, duke hequr dorë gjithashtu nga ‘veset’ si alkooli, kafja dhe pijet e gazuara. Siç duket edhe nga fotot rezultati është i dukshëm nga të gjithë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

220 të sëmurë aktivë, ja si është gjendja e pacientëve në spital

Aktualitet

220 të sëmurë aktivë, ja si është gjendja e pacientëve në spital

Prej dy ditësh numri i rasteve aktive me koronavirus në vendin tonë është rritur. Deri më tani numri i personave aktivë me koronavirus në vendin tonë është 220 raste, kryesisht...

Tragjike në Mamurras, gruaja e ish-boksierit gjendet e djegur në banesë (VIDEO)

Aktualitet

Tragjike në Mamurras, gruaja e ish-boksierit gjendet e djegur në banesë (VIDEO)

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në Mamurras, ku një 69-vjeçare është gjetur e djegur në banesën e saj, ku jetonte e vetme. Gazetari Elidon Ndreka raporton për ‘BalkanWeb’ se viktima, Gjelina Hoti...

Dërguan afër 4 ton drogë nga Shqipëria në Itali, në pranga shqiptarë e italianë

Kronikë

Dërguan afër 4 ton drogë nga Shqipëria në Itali, në pranga shqiptarë e italianë

BRINDIZI / LECEGuardia Di Finanza e Brindizit në bashkëpunim me Antimafian Italiane të Leces kanë përfunduar me sukses sot në mëngjes operacionin e quajtur “San Silvestro 2018”, që ka cuar...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!