“Best Performance 2019”, kompania ‘Mediplat’ merr çmimin e rëndësishëm në Itali

Tuesday, 11 February 2020 15:12

Kompania ‘Mediplat’ e njohur në Athinë në fushën e Ortopedisë, ka rrëmbyer çmimin “Best Performance 2019”.

Në ceremoninë e ndarjes së çmimeve, në Itali në një takim të përvitshëm ‘Gala Awards distributor meeting 2020”, Kompania “Smith & NepheW” përzgjodhi pikërisht “Mediplat” për t’i akorduar çmimin e rëndësishëm “Best Performance 2019”, midis 30 vendeve Europiane që përbëjnë grupin.

Ndërsa e vlerëson si një arritje të shkëlqyer së punës një vjeçare marrjen e këtij çmimi, “Mediplat” thekson se një vit tjetër i vështirë u kurorëzua me një vit tjetër suksesi për ekipin!

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

220 të sëmurë aktivë, ja si është gjendja e pacientëve në spital

Aktualitet

220 të sëmurë aktivë, ja si është gjendja e pacientëve në spital

Prej dy ditësh numri i rasteve aktive me koronavirus në vendin tonë është rritur. Deri më tani numri i personave aktivë me koronavirus në vendin tonë është 220 raste, kryesisht...

Tragjike në Mamurras, gruaja e ish-boksierit gjendet e djegur në banesë (VIDEO)

Aktualitet

Tragjike në Mamurras, gruaja e ish-boksierit gjendet e djegur në banesë (VIDEO)

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në Mamurras, ku një 69-vjeçare është gjetur e djegur në banesën e saj, ku jetonte e vetme. Gazetari Elidon Ndreka raporton për ‘BalkanWeb’ se viktima, Gjelina Hoti...

Dërguan afër 4 ton drogë nga Shqipëria në Itali, në pranga shqiptarë e italianë

Kronikë

Dërguan afër 4 ton drogë nga Shqipëria në Itali, në pranga shqiptarë e italianë

BRINDIZI / LECEGuardia Di Finanza e Brindizit në bashkëpunim me Antimafian Italiane të Leces kanë përfunduar me sukses sot në mëngjes operacionin e quajtur “San Silvestro 2018”, që ka cuar...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!