Investimi i fundit i aktorit do t’ju lërë pa fjalë, ja sa ka kushtuar...

E mërkurë, 18 Prill 2018 16:30

Ylli i filmave Leonardo DiCaprio i cili njihet edhe si një investitor i pasurive të paluajtshme, ka blerë së fundmi një shtëpi në plazh në Malibu e cila i përkiste njërit nga njerëzit e kabinetit të Trump.

Shtëpia ka kushtuar plotë 23 milionë dollarë dhe është 1.8 akra, tregojnë të dhënat e pronës.

Shtëpia është e vendosur në një lagje e cila është e rezervuar vetëm për të ‘famshmit’.

Por kjo shtëpi ndryshe nga të tjerat në atë zonë, është njëkatëshe ka vetëm një dhomë gjumi dhe ndodhet në shkëmb.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

U akuzua për përdhunim/ Lihet i lirë shefi i Policisë së Fushë-Arrëzit

Aktualitet

U akuzua për përdhunim/ Lihet i lirë shefi i Policisë së Fushë-Arrëzit

Shefi i stacionit të Policisë në Fushë- Arrëz, Izmir Duraku i arrestuar për përdhunim të një të miture jetime në 2015 e cila do denonconte një abuzim seksual është liruar. Në atë...

72 viktima në 24 orë/ Vijon trendi zbritës në Itali

Globi

72 viktima në 24 orë/ Vijon trendi zbritës në Itali

72 viktima nga koronavirusi jnë 24 orët e fundit. Këto janë të dhënat të publikuara pak më parë nga Mbrojtja Civile Italiane. Sa i përket rasteve të reja, sot u regjistruan edhe...

Reforma Zgjedhore/ Ish-deputetja: Rama nuk e do ndryshimin e sistemit, duhet një studim i thelluar

Politikë

Reforma Zgjedhore/ Ish-deputetja: Rama nuk e do ndryshimin e sistemit, duhet një studim i thelluar

Ish-deputetja e LSI-së Silva Caka e ftuar në Fax News foli ne lidhje me marrëveshjen për Refromën Zgjedhore, ku ndër të tjera foli edhe për ndryshimin e sistemit. Caka u shpreh...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!