U infektua me koronavirus së bashku me djalin 3 vjeçar, Pink zbulon gjendjen e tyre: U luta dhe qava, ishte vërtet e frikshme

Hënë, 06 Prill 2020 10:40

Të premten, Pink zbuloi se ajo dhe djali i saj 3 vjeçar Jameson rezultuan pozitiv me COVID-19 pasi iu shfaqën simptomat e virusit.

Dhe gjatë një video Live në Instagram, këngëtarja zbuloi se ajo dhe djali i saj janë mirë dhe pse nuk janë shëruar plotësisht.

“Vetëm kur mendon se je më mirë, diçka tjetër ndodh,”– shpjegoi Pink.

Ajo rrëfeu se gjendja e saj dhe e Jameson ishte me të vërtetë e rëndë pasi ishin shumë së sëmurë.

“I kam mbajtur shënim simptomat e djalit dhe të miat gjithashtu për tre javët e fundit. Ai ende tre javë më vonë ka temperaturë,”– u shpreh Pink.

“Kam pasur astmë, e kam pasur gjithë jetës sime. U bë vërtet e frikshme, nuk po gënjej. Fillimisht dëgjuam se fëmijët nuk prekeshin. Por Jameson ka qenë më të vërtetë shumë sëmurë dhe është e frikshme. Kishte shumë net kur kam qarë dhe nuk jam lutur më shumë kurrë më shumë në jetën time. Është qersharake por mendova se femijët do ishin në rregull. Por nuk është e garantuar. Askush nuk është i sigurt,”- shtoi Pink.

Por bashkëshorti i saj Carey Hart dhe vajza e saj Willow janë mirë.

Pink u martua me Hart në vitin 2006 dhe kanë dy fëmijë së bashku.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

U akuzua për përdhunim/ Lihet i lirë shefi i Policisë së Fushë-Arrëzit

Aktualitet

U akuzua për përdhunim/ Lihet i lirë shefi i Policisë së Fushë-Arrëzit

Shefi i stacionit të Policisë në Fushë- Arrëz, Izmir Duraku i arrestuar për përdhunim të një të miture jetime në 2015 e cila do denonconte një abuzim seksual është liruar. Në atë...

72 viktima në 24 orë/ Vijon trendi zbritës në Itali

Globi

72 viktima në 24 orë/ Vijon trendi zbritës në Itali

72 viktima nga koronavirusi jnë 24 orët e fundit. Këto janë të dhënat të publikuara pak më parë nga Mbrojtja Civile Italiane. Sa i përket rasteve të reja, sot u regjistruan edhe...

Reforma Zgjedhore/ Ish-deputetja: Rama nuk e do ndryshimin e sistemit, duhet një studim i thelluar

Politikë

Reforma Zgjedhore/ Ish-deputetja: Rama nuk e do ndryshimin e sistemit, duhet një studim i thelluar

Ish-deputetja e LSI-së Silva Caka e ftuar në Fax News foli ne lidhje me marrëveshjen për Refromën Zgjedhore, ku ndër të tjera foli edhe për ndryshimin e sistemit. Caka u shpreh...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!