Vanessa Bryant prek me dedikimin për vajzën e ndjerë

Saturday, 02 May 2020 11:37

Gianna Bryant do të kishte mbushur 14 vjeç të premten dhe për të përkujtuar ditën e veçantë, nëna e saj Vanessa i bëri homazh me një mesazh prekës.
Adoleshentja vdiq në fillim të këtroj viti në një aksident me helikopter, ku mbeti gjithashtu i vdekur edhe babai i saj, legjenda e NBA, Kobe Bryant.
“Gëzuar 14-vjetorin e lindjes vajza ime e ëmbël, Gianna. Mami të do më shumë sesa mund t’ju tregoj ndonjëherë,”- shkroi ajo në Instagram.
Ndërsa shtoi: “Ti je pjesë e shpirtit tim përgjithmonë. Më mungon aq shumë çdo ditë. Uroj që kur të zgjohem të kem këtu me mua. Më mungon buzëqeshja jote, përqafimet dhe të qeshurat e tyre. Më mungon gjithçka tek ty, Gigi. Të dua shumë!”
Gianna ishte vajza e dytë e 41-vjeçarit me Vanessën.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vonesa dhe bllokime, pse ka ngecur Reforma në Drejtësi. KED s’mund të zhvillojë mbledhje për vlerësimin e kandidatëve

Politikë

Vonesa dhe bllokime, pse ka ngecur Reforma në Drejtësi. KED s’mund të zhvillojë mbledhje për vlerësimin e kandidatëve

Prej më shumë se 2 vitesh, Gjykata Kushtetuese në Shqipëri nuk është më funksionale si rezultat i largimit të anëtareve të saj, që nuk e kaluan dot “sitën” e vetingut.Betohen-anetaret-e-Kushtetueses Pas...

Konfirmohet rasti i parë pozitiv në Sarandë, infektohet një turiste ukrainase

Aktualitet

Konfirmohet rasti i parë pozitiv në Sarandë, infektohet një turiste ukrainase

  Rezulton pozitiv rasti i parë me Covid 19 në Sarandë. Gazetarja Shpresa Dine raporton për “BalkanWeb” se bëhet fjalë për një shtetase ukrahinase, e cila ka ardhur për pushime në...

220 të sëmurë aktivë, ja si është gjendja e pacientëve në spital

Aktualitet

220 të sëmurë aktivë, ja si është gjendja e pacientëve në spital

Prej dy ditësh numri i rasteve aktive me koronavirus në vendin tonë është rritur. Deri më tani numri i personave aktivë me koronavirus në vendin tonë është 220 raste, kryesisht...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!