Fundjava e fundit në relaks për Cristianon, së bashku me Georginan kthehen nga Madeira nga ku publikojnë foto hot dhe romantike

Hënë, 04 May 2020 11:16

Fundjava e fundit në relaks për Cristiano Ronaldon përpara hyrjes në Itali dhe fillimit të stërvitjes me Juventusin.

Në Madeira së bashku me Giorginan dhe katër fëmijët futbollisti ka shijuar bukuritë e ishullit të tij të lindjes, mes relaksit në det dhe ekskursioneve në Punta të San Lorenzos, nga ku duket panorama e mrekullueshme, që futbollisti ka ndarë në rrjetet sociale.
foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri 12345678910111213PreviousNext

Dhe përsa i takon pamjeve të mrekullueshme, nuk mund të mos rrimë pa admiruar edhe atë që ofrohet nga influencer Georgina Rodrigues teksa nder rrobat, e veshur me tanga. Një shpërthim sensual që i lë ndjekësit me gojë hapur. Së bashku teksa shëtisin, Georgina dhe Cristiano kanë bërë edhe shumë foto provokuese dhe seksi.

Gjithmonë e më shumë të dashuruar, të qeshur dhe shumë pranë njëri-tjetrit, ata e kanë kaluar provën e madhe të izolimit, duke dalë më të bashkuar se kurrë më parë. Karantinimi i tyre ka qenë një izolim me 5 yje, dhe në faqet e tyre sociale çifti ka ndarë momentet më të bukura.
Në vilën e tyre portugeze ata kanë kaluar ditë të qeta, me stërvitje, lojëra në familje dhe shumë përkëdhelje për më të vegjlit e shtëpisë. Cristiano Jr, Mateo, Eva dhe Alana Martina, që shfaqen të qeshur pranë mamit dhe babit, për herë të parë vetëm për ta.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vonesa dhe bllokime, pse ka ngecur Reforma në Drejtësi. KED s’mund të zhvillojë mbledhje për vlerësimin e kandidatëve

Politikë

Vonesa dhe bllokime, pse ka ngecur Reforma në Drejtësi. KED s’mund të zhvillojë mbledhje për vlerësimin e kandidatëve

Prej më shumë se 2 vitesh, Gjykata Kushtetuese në Shqipëri nuk është më funksionale si rezultat i largimit të anëtareve të saj, që nuk e kaluan dot “sitën” e vetingut.Betohen-anetaret-e-Kushtetueses Pas...

Konfirmohet rasti i parë pozitiv në Sarandë, infektohet një turiste ukrainase

Aktualitet

Konfirmohet rasti i parë pozitiv në Sarandë, infektohet një turiste ukrainase

  Rezulton pozitiv rasti i parë me Covid 19 në Sarandë. Gazetarja Shpresa Dine raporton për “BalkanWeb” se bëhet fjalë për një shtetase ukrahinase, e cila ka ardhur për pushime në...

220 të sëmurë aktivë, ja si është gjendja e pacientëve në spital

Aktualitet

220 të sëmurë aktivë, ja si është gjendja e pacientëve në spital

Prej dy ditësh numri i rasteve aktive me koronavirus në vendin tonë është rritur. Deri më tani numri i personave aktivë me koronavirus në vendin tonë është 220 raste, kryesisht...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!