Vera është shumë afër dhe ka ardhur momenti që të gjitha familjet të fillojnë të planifikojnë pushimet e tyre. Zgjedhja…
Warren Buffett është një nga personazhet që e kupton më së shumti biznesin dhe ka bërë investime nga më të…
Një sondazh i kohëve të fundit rreth emaileve, ka zbuluar disa fakte mjaft interesante në lidhje me emailet që do…
Ligji i Knoll për saktësinë e medias: Çdo gjë që lexon në gazeta është absolutisht e vërtetë – përveç lajmit…
Përdorues të ndryshëm përreth globit, kryesisht në Europë, SHBA, Japoni dhe Malajzi kanë pasur probleme me rifreskimin e seksionit të…
Sharon Stone balancon rehatin, stilin dhe bukurinë në shtëpinë e saj magjepsëse në të cilën jeton bashkë me tre djemtë…
Zbuloni ëmbëlsirën tuaj të preferuar, nëpërmjet fotogalerisë sonë.
Thuhet se nuk ka asgjë më të shpejtë se shpejtësia e dritës! Por kur sheh këta fëmijë dhe të gjitha…
Një bordello me kukulla seksi në Rusi do të tërheqë tifozët e futbollit që do të udhëtojnë për të parë…
Doni të dini se cilët janë filmat më të bukur për fëmijë të cilët duhet patjetër t’i shikoni para moshës…
Paraditja mbetet me kthjellime e vranësira kalimtare në pjesën më të madhe të vendit; vranësira më të shpeshta lokalizohen në…
Kejvina Kthella, modelja e shumë përfolur këtë herë është lëshuar totalisht.  Ajo ka ekspozuar trupin e saj bombastik duke mos lënë…

Lajmet e fundit

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Lifestyle

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Dy këngëtaret e famshme shqiptare, Dua Lipa dhe Rita Ora, u janë bashkuar kolegëve Ed Sheeran, The Rolling Stones, Sir Paul McCartney dhe 1.500 këngëtarëve të tjerë, për të nënshkruar...

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

Kronikë

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

  TIRANANjë aksident me vdekje ka ndodhur në rrugën e Zallbastarit në Tiranë teksa ka ndërruar jetë një pasagjer 24- vjeçar. Saktësisht, një mjet ka dalë nga rruga tek vendi I quajtur...

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

Aktualitet

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

  Aktori i mirënjohur Zef Deda ka folur hapur për mënyrën e aktrimit të artistëve të rinj sot. Ai është shprehur se sot aktorët nuk bëjnë për të qeshur pasi libretisti që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!