Mashkulli i parë më i rëndësishëm në jetën e çdo femre është  babai. Pavarësisht se meshkuj të tjerë do të…
Mos mendoni se i dini të gjitha shenjat treguese të shtatzanisë. Megjithëse ka një sërë shenjash të cilat ju bëjnë…
Një shekull pas tragjedisë së Titanikut, shkencëtarët kanë gjetur një fajtor të “papritur” për mbytjen e anijes: Hënën. Të gjithë…
Gjiganti i teknologjisë Apple, raportoi të dhënat e shitjeve të iPhone, duke ulur shqetësimet e rënies së kërkesës globale. Kompania…
Fotot e Kate Middleton; vetëm 7 orë pas lindjes së princit, i cili është dhe i pesti në radhë për…
Shumica e prodhuesve të makinave raportuan se ka një rënie të shitjeve për muajin Prill, por pavarësisht kësaj duket se…
Urat kanë gjithmonë diçka të veçantë për të gjithë. Çdo herë që kaloni një urë pamja gjithmonë lë disa kujtime…
Një i ri, i cili është rritur si praktikant i “Dëshmitarëve të Jehovait”, tashmë po drejton në New York një…
Një modele britanike, e cila mori hak ndaj të dashurit të saj që e tradhtoi duke fjetur me një burrë…
Anijakozmike “ExoMars Trace Gas Orbiter” (TGO) në dy javët e fundit ka filluar një hetim të imtësishëm të planetit të…
Çaji jeshil, një përbërës natyral, që është bërë majft popullor vitet e fundit për shkak të vetive të tij dobësuese,…

Lajmet e fundit

HASHIM THACI DHE EDI RAMA DUHET TE JAPIN DOREHEQJE DHE TE GJYKOHEN PER TRADHETI KOMBETARE!

Politikë

HASHIM THACI DHE EDI RAMA DUHET TE JAPIN DOREHEQJE DHE TE GJYKOHEN PER TRADHETI KOMBETARE!

Nga Aleksander Biberaj HASHIM THACI DHE EDI RAMA DUHET TE JAPIN DOREHEQJE DHE TE GJYKOHEN PER TRADHETI KOMBETAR! QEVERIA HOTI E PROJEKTUAR NGA HASHIM THACI SI QEVERI KURBAN KOLABORACIONISTE E SERBISE...

Ish-ministri:Rama dhe Thaçi, më keq se kriminelë lufte

Politikë

Ish-ministri:Rama dhe Thaçi, më keq se kriminelë lufte

Skandali i shkëmbimit të territoreve mori të tjera përmasa ditët e fundit, pas komenteve të bëra nga ish-këshilltari për sigurinë në SHBA, John Bolton. Ndërkohë ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, thotë...

Pecnikaj:KUJT MUND TI THËRRASIM PËR NDIHMË, SEPSE QEVERIA JONË NA KA ABANDONUAR.

Politikë

Pecnikaj:KUJT MUND TI THËRRASIM PËR NDIHMË, SEPSE QEVERIA JONË NA KA ABANDONUAR.

Nga Ilir PecnikajNjë tjetër bluzë e bardhë ndërroi jetë sot. Që në fillim të marsit i kam kërkuar ministres “ruaj bluzat e bardha sepse do të bien si birilat”. Çfarë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!