Meta: Do jem i qartë për çdo vagabond diplomat që justifikon shkeljet e kushtetutës, une nuk bëj shaka

Hënë, 18 November 2019 21:34

Presidenti i Republikës Ilir Meta foli për vendimin që mori për të shpallur non-grata, Ambasadorin e OSBE, Bernd Boschard. Meta tha se jemi shumë vonë si shtet për ti treguar vendin disa diplomatëve të huaj që e kanë kthyer në sport vënien në diskutim institucionet e shtetit shqiptar.

Meta:

Do jem i qarte per cdo vagabond diplomat qe justifikon shkeljet e kushtetutes dhe te ligjit. Askush nuk mund ta vere ne diskutim autoritetin e Presidentit te Republikes. Tek Gjykata Kushtetuese une nuk bej shaka

Modifikuar më Tuesday, 19 November 2019 16:39

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Francë, konsensus i gjerë për një rindërtim identik të kurorës së Notre Dame

Kulturë

Francë, konsensus i gjerë për një rindërtim identik të kurorës së Notre Dame

  Ministrja e re franceze e Kulturës, Roselyne Bachelot theksoi se një konsensus i gjerë ekzistonte për të rindërtuar në mënyrë identike kurorën e katedrales Notre-Dame de Paris, ndërkohë që një...

“Çdo manovër për sabotimin e marrëveshjes do jetë fatale”, Lefter Maliqi: Ramën e pret dështimi në zgjedhje

Politikë

“Çdo manovër për sabotimin e marrëveshjes do jetë fatale”, Lefter Maliqi: Ramën e pret dështimi në zgjedhje

Deputeti Lefter Maliqi ka reaguar sërish për marrëveshjen e Reformës Zgjedhore, e cila kundërshtohet të firmoset nga disa prej deputëtëve brenda Kuvendit Përmes një postimi në rrjetet sociale, Maliqi shkruan se...

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Kulturë

Konkursi poezisë/Dea Kodra:"Detaje në Natyrë"

Pershendetje!Quhem Dea Kodra,nxenese ne gjimnazin "Petro Nini Luarasi".Mu duk interesante teza e konkursit tuaj dhe ajo merr nje peshe dhe permase tjeter ne keto kohe te veshtira qe po kalon...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!