Fotolajm/ Ironizon Berisha: T’ju kem mirë ju, se Evropa nuk më duhet gjë!

E mërkurë, 06 June 2018 16:37

Një fotomontazh i postuar nga Berisha në llogarinë e tij në Facebook, shihet Rama, Xhafaj dhe Tahiri së bashku, me mbishkrimin “Detyra ime është që t’i pajtojë dy vëllezërit droga”.

Ironia e Berishës është e dukshme: E vetmja që i bashkon dy ministrat është droga, ndërsa Rama kujdeset për mbarëvajtjen e punëve.

Ndërkohë Berisha e ka shoqëruar foton në fjalë me një status: “T’ju kem mire ju se Europa nuk me duhet gje”, duke sjellë në fokus edhe njëherë akuzat e opozitës se çështja ‘Xhafaj’ dhe ‘Tahiri’ pengojnë hapjen e negociatave.

Modifikuar më E mërkurë, 06 June 2018 16:38

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Bleu katër byzylykë floriri nga hajduti serial, por e gjen belaja. Policia arreston të riun në Elbasan

Kronikë

Bleu katër byzylykë floriri nga hajduti serial, por e gjen belaja. Policia arreston të riun në Elbasan

Shkon në tre numri i të arrestuarve në operacionin “Trajektorja”, nga i cili Policia e Shtetit zbuloi dhe vuri në pranga më pas 27 vjeçarin Astrit Thaçi, me rekorde të...

Shkurti i Presidentëve amerikanë

Planet

Shkurti i Presidentëve amerikanë

Çdo shkurt, amerikanët përkujtojnë presidentët e tyre. Kjo festë nisi në 1885, në nder të 22 shkurtit, ditëlindjes së George Washington, presidentit të parë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Sot...

Kërkesat për azil/ Irlanda operacione për të bllokuar shqiptarët

Aktualitet

Kërkesat për azil/ Irlanda operacione për të bllokuar shqiptarët

Irlanda ka përshkallëzuar kontrollet për të kapur shtetasit shqiptarë dhe gjeorgjianë që kërkojnë azil. Sipas mediave, kontrollet janë ngritur kryesisht në aeroportin e Dublinit. Menjëherë pas prezantimit të kontrolleve, numri i...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!