Trondit ‘audio-përgjimi’ i dytë i Ramës, a e falsifikoi gazetari zërin?

E mërkurë, 06 June 2018 18:04

Dje në media ka qarkulluar një audio ku dëgjohet Rama që sillet tmerrësisht keq me gazetarin. Ai ka rënë pre e një kamera të fshehtë. Rama është telefonuar nga një gazetar dhe më pas kryeministri ka reaguar në mënyrat e tij.

Rama e ka kërcënuar atë duke i thënë të mos i binte më numrit të tij të telefonit.

Menjëherë pas këtij ‘audio- përgjimi’ kanë ardhur reagimet nga politikanë dhe qytetarë të ndryshëm.

“Doktori,sa po ja ma kthyen pergjigjen nga laboratori me i famshem ne bote dhe me tha : nuk eshte zeri origjinal i Edi Rames..🤣🤣🤣🤣🤣”, kështu shkruan qytetari që e ka dërguar mesazhin në llogarinë e Berishës në Facebook.

Ndërsa ish-kryeministri Berisha ironizon faktin se gjoja ky mesazh shpëtoi Edi Ramën.

Statusi i plotë:

Shpeton Edi Rama, gazetari i fallsifikoi zerin!?!?!?

Lexoni mesazhin dhe shikoni vedeon e qytetarit dixhital! sb

“Doktori,sa po ja ma kthyen pergjigjen nga laboratori me i famshem ne bote dhe me tha : nuk eshte zeri origjinal i Edi Rames..🤣🤣🤣🤣🤣”

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Mund t’i hiqet Manchester Cityt, Mourinho do titullin e Premierligës të vitit 2018

Sport

Mund t’i hiqet Manchester Cityt, Mourinho do titullin e Premierligës të vitit 2018

Jose Mourinho nuk mund të qëndroj pa lëshuar fjalë ndaj kundërshtarëve, ndërsa ato që shpreh portugezi menjëherë marrin një vëmendje të madhe. Pas ndeshjes së djeshme, ku Tottenhami i tij fitoi...

‘Pasagjer i padisiplinuar në bord’, Alitalia bën ulje emergjente në Britani

Aktualitet

‘Pasagjer i padisiplinuar në bord’, Alitalia bën ulje emergjente në Britani

Një pasagjer “problematik” detyroi avionin Alitalia Boeing 777-200ER në fluturim nga Roma dhe New York të anashkalonte në aeroportin e Londrës Heathrow duke bërë një ulje emergjente. Avioni u ngrit...

Bleu katër byzylykë floriri nga hajduti serial, por e gjen belaja. Policia arreston të riun në Elbasan

Kronikë

Bleu katër byzylykë floriri nga hajduti serial, por e gjen belaja. Policia arreston të riun në Elbasan

Shkon në tre numri i të arrestuarve në operacionin “Trajektorja”, nga i cili Policia e Shtetit zbuloi dhe vuri në pranga më pas 27 vjeçarin Astrit Thaçi, me rekorde të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!