Gazetari tallet me Ramën: Derisa SHBA të caktojë ambasadorin, vizat do t'i japë Edi Rama i Surelit

Saturday, 18 May 2019 19:10

Gazetari Ylli Dylgjeri ka ironizuar me daklaratën e sotme të Ramës se do të ndalonte marrjen e vizave nga BE dhe SHBA për ata shqiptarë që nuk do ta lejojnë kryeministrin të bëjë zgjedhje moniste.
Dylgjeri e lidh këtë veprim të Ramës me mungesën e një ambasadori të SHBA në Tiranë, dhe për ata të interesuar që kërkojnë viza, shton Dylgjeri, vizat do ti japë Edi Rama deri në caktimin e ambasadorit të radhës.

d3ad36ac-a17b-49d6-8f64-e426d1e7fbca.jpg

Modifikuar më Saturday, 18 May 2019 19:15

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Lifestyle

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Dy këngëtaret e famshme shqiptare, Dua Lipa dhe Rita Ora, u janë bashkuar kolegëve Ed Sheeran, The Rolling Stones, Sir Paul McCartney dhe 1.500 këngëtarëve të tjerë, për të nënshkruar...

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

Kronikë

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

  TIRANANjë aksident me vdekje ka ndodhur në rrugën e Zallbastarit në Tiranë teksa ka ndërruar jetë një pasagjer 24- vjeçar. Saktësisht, një mjet ka dalë nga rruga tek vendi I quajtur...

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

Aktualitet

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

  Aktori i mirënjohur Zef Deda ka folur hapur për mënyrën e aktrimit të artistëve të rinj sot. Ai është shprehur se sot aktorët nuk bëjnë për të qeshur pasi libretisti që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!