Duhet të ishte në Prokurori/ U kap në përgjime, ja se si kandidati i Shijakut sfidon opozitën në krah të Ramës

Hënë, 24 June 2019 20:35

Një nga hajdutët e kapur në bashkëpunimin me krimin ne skemën e vjedhjeve të vitit 2017, kapur në përgjimet tashmë të publikuara nga ‘Bild’, është edhe kandidati i Partisë Socialiste në Shijak, Elton Arbana.

Me një letër bakalli poshtë syve, për shkak të kufizimit intelektual për të mbajtur mend dy fjali në radhë, Arbana që duhet të ishte marrë në pyetje nga Prokuroria ka sfiduar në fjalën e tij të cungët, opozitën.

Elton Arbana u kap në përgjime me Astrit Abdylaj, ku ky i fundit i kërkonte që si kryetar i PS-së të ndërhynte që të hiqte një gjobë të INUK-ut.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Metës iu kërkua shpërndarja e Parlamentit/ Ndoka zbardh takimin me Presidentin

Politikë

Metës iu kërkua shpërndarja e Parlamentit/ Ndoka zbardh takimin me Presidentin

Kryetari i PDK-së Nard Ndoka i ftuar në studion e lajmeve në Fax News foli për takimin e thërritur nga presidenti Ilir Meta. Ndoka u shpreh se pjesë e diskutimit ishte...

U arrestuan me 8 kg kokainë, kush janë dy shqiptarët

Bota Shqiptare

U arrestuan me 8 kg kokainë, kush janë dy shqiptarët

Mediat italiane shkruajnë sot se mbrëmjen e 5 nëntorit, agjentët arrestuan Lorand Maçin, 34 vjeç, dhe Eduart Çelën, 26 vjeç. Ata fshehën 8 pako me kokainë brenda një garazhi në...

Tingujt e çuditshëm të valëve të stuhisë diellore teksa përplasen me Tokën (Audio)

Kuriozitete

Tingujt e çuditshëm të valëve të stuhisë diellore teksa përplasen me Tokën (Audio)

Agjencia Europiane e Hapësirë, ESA, ka përdorur katër anije kozmike që rrethojnë Tokën, të njohura si mision Klaster, për të shndërruar rrezatimin EM nga stuhitë diellore që godasin atmosferën në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!