FOTO/ Pas Kishave, Rama kthen Gjykatat në zyra elektorale të Partisë Socialiste

Tuesday, 25 June 2019 19:51

Pas kishave të cilat i kthyen në ambiente për mitingje elektorale, Rilindja e Ramës tashmë ka kthyer edhe ambientet e Gjykatave në mjedise propagandistike për fushatën e tyre të votimeve të datës 30 qershor.

Siç shikohet edhe në foton e mësipërme, materiale propagandistike për fushatën e 30 qershorit nga Partia Socialiste janë vendosur edhe në brendësi të Gjykatës Administrative të Durrësit.

Gjithçka mund të ndodhë. Pasi kapi Reformën në Drejtësi, Rama nuk e ka për turp të shfrytëzojë ambientet e gjykatave si zyra propagandtistike të Partisë Socialiste.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Metës iu kërkua shpërndarja e Parlamentit/ Ndoka zbardh takimin me Presidentin

Politikë

Metës iu kërkua shpërndarja e Parlamentit/ Ndoka zbardh takimin me Presidentin

Kryetari i PDK-së Nard Ndoka i ftuar në studion e lajmeve në Fax News foli për takimin e thërritur nga presidenti Ilir Meta. Ndoka u shpreh se pjesë e diskutimit ishte...

U arrestuan me 8 kg kokainë, kush janë dy shqiptarët

Bota Shqiptare

U arrestuan me 8 kg kokainë, kush janë dy shqiptarët

Mediat italiane shkruajnë sot se mbrëmjen e 5 nëntorit, agjentët arrestuan Lorand Maçin, 34 vjeç, dhe Eduart Çelën, 26 vjeç. Ata fshehën 8 pako me kokainë brenda një garazhi në...

Tingujt e çuditshëm të valëve të stuhisë diellore teksa përplasen me Tokën (Audio)

Kuriozitete

Tingujt e çuditshëm të valëve të stuhisë diellore teksa përplasen me Tokën (Audio)

Agjencia Europiane e Hapësirë, ESA, ka përdorur katër anije kozmike që rrethojnë Tokën, të njohura si mision Klaster, për të shndërruar rrezatimin EM nga stuhitë diellore që godasin atmosferën në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!