Kush është Jola e tregon moviola: Gazetari bën konstatimin e fortë mbi "truprojen" e Ramës

Tuesday, 09 July 2019 17:44

Fotot e një vajze që punon në gardë dhe është parë shpesh të shoqërojë Ramën gjatë kohëve të fundit janë kthyer në një debat publik në vend, nëse është apo jo truproje e kryeministrit.

Në një reagim gjatë ditës së sotme, Gard e punon se është punonjëse e saj, por jo truproje e Ramës, ndërsa ka mjaft foto ku ajo i qendron pranë kryeministrit duke lënë të kuptohet se ka detyrë mbrojtjen e tij.

Në një reagim në Facebook, ish-këshilltari i Nanos dhe tashmë një personazh mjaft i njohur për sqimen e tij në komentimin e ngjarjeve politike, Ylli Dylgjeri bën një konstatim tjetër.

"Kush është Arbjola na e tregon moviola", shkruan ai në Facebook duke theksuar se pamjet tregojnë se ajo i ri një metër larg Ramës duke qenë kështu në rolin e truprojes.

"Çfarë është Albjola? Thjesht fare. Na e tregon maviola. I kthejmë pamjet e regjistruara te aktiviteve te kryeministrit dhe hop na del Albjola. Ne s'do pyesim tani Bildin! Teknika ketu nuk te le më te gabosh. Maviola tregon se ku rri Albjola...dhe Albjola i rri 1 meter pas Te Parit. Kryeministrit. Albjola ne foto nuk eshte shoqeruese e pare e Missit por e Misterit, shkruan Dylgjeri.

 

Modifikuar më Tuesday, 09 July 2019 17:52

1 koment

 • Përgjigju rodric camela

  Kjo është një dëshmi e leximit nga të gjithë, unë jam këtu për të lejuar të gjithë botën të dijë për një njeri që shpëtoi marrëdhënien time dhe ky njeri i madh quhet Dr. IZOYA. Në të vërtetë ai bëri një punë të madhe për mua duke e kthyer ish-dashurën time që më lanë dhe premtoi se kurrë më nuk do të kthehej përsëri tek unë. Me këtë, kam arritur të kuptoj se dhënia e detajeve të Dr. IZOYA për botën do të bëjë shumë të mira për ata që kanë shkatërruar shtëpi apo marrëdhënie për të që t'ju ndihmojë të rregulloni atë marrëdhënie të thyeshme ose martesën tuaj. Mund ta arrini tek adresa e tij e postës elektronike: [email protected]. Merrni kontakt me të dhe shikoni se si problemi juaj do të zgjidhet brenda 24 orëve. Ai gjithashtu specializohet në çështjet e mëposhtme ...
  (1) Ju doni ish tuaj prapa.
  (2) Dua të promovohesh në zyrën tënde.
  (3) Doni që burrat / gratë t'ju ndjekin.
  (4) Ju dëshironi një fëmijë.
  (5) Ju jeni sipërmarrës dhe dëshironi të fitoni kontrata
  (6) Dëshironi që burri juaj të jetë i juaji përgjithmonë
  (7) Ju keni nevojë për ndihmë shpirtërore.
  (8) Ju keni qenë të scammed dhe doni të shërohen paratë e humbur.
  (9) Ndaloni divorcin
  (10) Thirrja e riteve të parave
  (11) Fito zgjedhjet.

  Hënë, 15 July 2019 21:40 komentuar nga rodric camela

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

28 nëntori ditë pushimi edhe në Kosovë

Bota Shqiptare

28 nëntori ditë pushimi edhe në Kosovë

Kryeministri në largim i Kosovës Ramush Haradinaj, me rastin e Ditës së Flamurit dhe mbështetur në Ligjin për Festat Zyrtare, ka marrë vendim që 28 Nëntori, të shpallet ditë pushimi...

Emilia Clarke tregon presionin për të aktruar nudo

Show-biz

Emilia Clarke tregon presionin për të aktruar nudo

Roli i Emilia Clarke si Daenerys Targaryen në “Game of Thrones” filloi me shumë skena nudo, të cilat sezon pas sezoni erdhën duke u pakësuar. Pas sezonit të parë, ndikuar...

Vajza, kjo është mosha ideale për të mbetur shtatzënë

Lifestyle

Vajza, kjo është mosha ideale për të mbetur shtatzënë

Shoqëria jonë shpesh menjëherë pas zyrtarizimit të një lidhjeje,martesa e fëmija janë dy hapat që normalizojnë jetën në çift. Pa këto, diçka nuk shkon. Nëse pikërisht kjo gjë ju shqetëson...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!