Denoncimi i rëndë/ ‘Na grabitën makinën me armë te koka, policia fsheh krimin’

E mërkurë, 10 July 2019 20:42

Një qytetar denoncon një rast shumë të rëndë, ku më datë 27 qershor në mesnatë është grabitur pranë një karburanti nga njerëz të armatosur, por policia edhe pse ka kaluar 10 ditë nuk ka bërë të mundur të mundur zbardhjen e pamjeve të Karburantit ku ka ndodhur ngjarja.

Denoncimi është bërë publik edhe nga ish-kryeministri Berisha i cili shkruan se Narkopolicia e Edvin Mafisë dhe Gjeneral Kanabisit fshehin ngjarjen.

‘Narkopolicia e Edvin Mafise dhe Gjeneral Kanabisit fshehin krimin! sb

Pershendetje doktor berisha me date 27 rreth ores 2 e 50 te karburat uldedaj pa ik ne kryqezimin e shengjinit nje audi gri na kane grabitur Makinen posh

Na kane ulur ne tok me pistoleta ne kry Jane pamjet filmike Dhe policia ende nuk ka ber dicka “

Ajo makin kishte qen 2 ore para ne kerkim te policia Po mos ti jepnin celsa do na gjunin Kjo gje shikohohet shum qart ke karburanti

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Trajleri del nga rruga në Librazhd, shpëton shoferi

Aktualitet

Trajleri del nga rruga në Librazhd, shpëton shoferi

Një aksident është rregjistruar në orën 19.30 në aksin Librazhd-Prrenjas. Gazetari Fatmir Popja raporton për BalkanWeb se aksidenti ka ndodhur  në vendin e quajtur “Kthesat e Dragostunjës”. Automjeti i tonazhit...

 Nëna akuzohet për dhunë, Gjykata e Sarandës urdhër mbrojtje për dy fëmijët

Aktualitet

 Nëna akuzohet për dhunë, Gjykata e Sarandës urdhër mbrojtje për dy fëmijët

Gjykata e Sarandës, caktoi urdhër mbrojtjeje për dy fëmijët e Elizabeta Mitës, të akuzuar për keqtrajtimin e vajzës 13 vjeçare dhe largimin nga banesa të bashkëjetuesit denoncues të fenomenit, Arjan...

Roboti femër që do të fluturojë në hapësirë

Teknologji

Roboti femër që do të fluturojë në hapësirë

Roboti femër që do të fluturojë në hapësirë ​​këtë vit e zbuluar nga agjensia hapësinore e Indisë. India po planifikon të dërgojë në hapësirë ​​një robot “femër” humanoid. Humanoid në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!