Reagon Berisha për 2 ekzekutimet e fundit: Vrasjet mafioze janë ligji i narkoshtetit!

Hënë, 12 August 2019 16:10

Reagimi i ish-kryeministrit Sali Berisha mbi mungesën e sigurisë në vend:

Vrasjet mafioze jane ligji i narkoshtetit!

2 vrasje ne 12 ore!

Ne 12 ore, dy vrasje te stilit mafioz, njera ne Rreshen tjetra ne Fier, rendi ne duart e mafies.
Vrasesit u larguan ne drejtim te kafeneve.
Ministri i Brendshem po i ben dorezimin Ministrit te familjes Blendi .... kurse gjeneral Hashashi dhe Ardi Balilin po merren se bashku me 30 milion euro te tenderit per narkouniformat e narkoplicise. Rendi ne narkoshtetin e Edvin Mafise kontrollohet nga mafia. sb

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Frika nga tërmetet, këshilla e psikiatres: Truri organi më i dëmtuar, kthejuni hobeve. Komunikoni me fëmijët

Aktualitet

Frika nga tërmetet, këshilla e psikiatres: Truri organi më i dëmtuar, kthejuni hobeve. Komunikoni me fëmijët

Pasi vendi ynë u godit nga një tërmet i fuqishëm më 26 nëntor, duke shkaktuar viktima dhe njerëz të lënduar, frika dhe paniku ‘mbërthehu’ qytetarët. Qindra qytetarë braktisën banesat e...

‘Arbëria për Shqipërinë, jep një ndihmë për vëllezërit e goditur nga tërmeti’

Politikë

‘Arbëria për Shqipërinë, jep një ndihmë për vëllezërit e goditur nga tërmeti’

Kryetarët e bashkive arbëreshe të Kalabrisë bashkë me komunitetet e tyre janë pranë popullit shqiptar, që u godit nga një tërmet i fuqishëm në 26 Nëntor. Sëbashku, shprehin afërsinë me të...

Ministria e Jashtme ju kërkon gazetarëve, të dorëzojnë urgjent Pasaportat e Shërbimit

Politikë

Ministria e Jashtme ju kërkon gazetarëve, të dorëzojnë urgjent Pasaportat e Shërbimit

Ministria për Europ Punët e Jashtme ka njoftuar ditën e sotme, se të gjithë gazetarët dhe drejtuesit e mediave që posedojnë Pasaporta Shërbimi, duhet ti dorëzojnë ato sa më shpejtë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!