PD paralajmëron Pjetrin: Përgatitu Valdrin! Të pret burgu shumë shpejt!

Tuesday, 13 August 2019 16:52

Partia Demokratike e Shkodrës i ka kthyer përgjigje Valdrin Pjetrit, i cili u bë kryebashkiak nga votimet e 30 qershorit.

PD e paralajmëron Pjetrin se e pret burgu, pasi sipas saj shkodranët nuk pranojnë një trafikant droge si kryebashkiak.

Reagimi i plotë i PD-së, Shkodër:

Të vërtetën qytetarët e Shkodrës dhe gjithë Shqipërisë e panë dhe e lexuan me dokumente.

Ndjekja e të njëjtës rrugë mohimi që ndoqi edhe Elvis Rroshi i Kavajës, do të jetë pa sukses. Mashtrimi nuk mund ta fshehë të vërtetën.

Ti nuk ke pse pret për të parë deri kur do të të mbrojë Edi Rama. Mos shpreso kot Valdrin! Edi Rama nuk të mbron dot, me gjithë premtimin që të ka dhënë.

Ti e di më mirë se kushdo tjetër që je i arrestuar, i dënuar dhe i dëbuar nga Italia si trafikant droge. Nëse e ke “harruar”, pyet Edi Ramën se ta konfirmon ai përgjigjen zyrtare që ka marrë nga partnerët ndërkombëtarë.

Përgatitu Valdrin! Të pret burgu shumë shpejt!

Shkodra është djep i kulturës dhe qytetarisë!

Shkodranët e refuzojnë drejtimin nga një trafikant droge, fallsifikator e mashtrues si ty! Shkodra është e qytetarëve të saj dhe jo e trafikantëve të drogës!

Kartela e dënimit në Itali, reagon Valdrin Pjetri: Pres me padurim vendimin zyrtar shqiptar dhe italian.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Atentati në Vlorë ndaj Inez Hajrullës, kush janë shqiptarët e arrestuar në Itali, si u zbuluan nga policia

Aktualitet

Atentati në Vlorë ndaj Inez Hajrullës, kush janë shqiptarët e arrestuar në Itali, si u zbuluan nga policia

Igli Memaj 31 vjeç dhe Gentjan Dautaj 42 vjeç janë dy shqiptarët e arrestuar në Itali në lidhje me atentatin ndaj Ines Hajrullës, ngjarje e ndodhur në muajin maj në...

Gjykata e Apelit të Durrësit zhvendoset në Kavajë

Politikë

Gjykata e Apelit të Durrësit zhvendoset në Kavajë

Gjykata e Apelit të Durrësit është zhvendosur përkohësisht në Kavajë. Vendimi është marrë nga Këshilli i Lartë Gjyqësore, me qëllim vazhdimin e veprimtarisë dhe shërbimeve gjyqësore. Njoftimi për mediat: Për rifillimin e veprimtarisë...

FOTO/ Dëmet e tërmetit, dy raporte të ndryshme për drejtorinë e Tatimeve

Politikë

FOTO/ Dëmet e tërmetit, dy raporte të ndryshme për drejtorinë e Tatimeve

Dy raporte të ndryshme për të njëjtin objekt. Bëhet fjalë për drejtorinë rajonale të Tatimeve në Tiranë. Janë të njëjtët ekspertë që kanë inspektuar këtë objekt në datat 4 dhe 5 dhjetor Në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!