(Foto) Në pyjet e Tao Ballës shfaqen mushkonjat e hashashit, Rama i rikthehet kanabizimit

E mërkurë, 09 October 2019 18:43

Vazhdon me sukses importi i drogës me avion nga qielli i Shqipërisë drejt Evropës.

Fotoja e një avioni që fluturon mbi malin e Shebenikut në Librazhd, denoncuar nga një qytetar, tregon se narkoshteti vazhdon të jetë në punë në eksportin e drogërave nga ajri, edhe pse Rama i quan avionët me drogë, mushkonja të droguara.

Denoncimi është bërë publik edhe nga ish-kryeministri Berisha që shkruan se ‘vazhdon me sukses eksporti i mallit nga narkoshteti i Edvin Mafise! Sb’

 

auto_drogaaa1570639260.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Lotaria Amerikane/U shty për shkak të pandemisë, pritet sot dalja e përgjigjeve

Aktualitet

Lotaria Amerikane/U shty për shkak të pandemisë, pritet sot dalja e përgjigjeve

  Të gjithë ata që kanë aplikuar për lotarinë amerikane dhe iu është dashur të presin dhe një muaj më tepër do të mund të mësojnë nga sot nëse janë fitues. Ndonëse...

FOTO/ Thaçi selfie me Ramën: Me Edin si çdoherë, pa protokoll...

Politikë

FOTO/ Thaçi selfie me Ramën: Me Edin si çdoherë, pa protokoll...

Gjatë vizitës së tij në Tiranë, presidenti i Kosovës Hashim Thaçi është takuar edhe me kryeministrin Edi Rama. Përmes një postimi në Facebook, kreu i shtetit në Prishtinë shkruan se takimi...

Gjykata e Apelit kthen në detyrë anëtarin e KPA-së, Luan Daci

Aktualitet

Gjykata e Apelit kthen në detyrë anëtarin e KPA-së, Luan Daci

Gjykata e Posaçme e Apelit kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar vendosi të ndryshojë vendimin e Gjykatës Kundër Korrupsionit dhe Krimit dhe ta rikthejë në detyrë anëtarin e KPA, Luan...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!