Basha i përgjigjet Ramës: Kot fshihesh, je i dështuar

Hënë, 21 October 2019 17:03

Kreu i opozitës i është përgjigjur ‘flakë për flakë’ deklaratave të Edi Ramës.

Ky i fundit ka publikuar në faqen e tij në Facebook, një citat të kryeministrit italian, Conte i cili shkruan se ‘Shqipëria e meriton hapjen e negociateve’.

Basha i ka dhënë përgjigjen e mëposhtme Ramës:

‘Kot fshihesh me lojëra fjalësh.

Nuk ka citat në botë ti mbulojë dështimet e tua.

Pikë.

BE të ka refuzuar ty!

Mbaj përgjegjësi’, shkruan kreu i PD-së, Lulzim Basha.

auto_WhatsApp_Image_2019-10-21_at_16.54.251571669812.jpeg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gjirokastër, 68-vjeçari përfundon te Trauma pas sherrit me grushte

Aktualitet

Gjirokastër, 68-vjeçari përfundon te Trauma pas sherrit me grushte

Një 68-vjeçar nga Gjirokastra ka përfunduar në spitalin e Traumës pas një konflikti me një tjetër person. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur ish Agjensia e Udhëtarëve Gjirokastër, ku  shtetasi...

Kanada, kryeministri Trudeau zgjedh kabinetin e ri qeveritar

Globi

Kanada, kryeministri Trudeau zgjedh kabinetin e ri qeveritar

Kryeministri i Kanadasë Justin Trudeau shpalli kabinetin e tij të ri, ndërsa liberalët filluan një mandat të dytë sfidues në një qeveri të pakicës, mes pakënaqësisë në rritje në provincat...

BE kërkon t’i jepet fund dhunës në Iran

Globi

BE kërkon t’i jepet fund dhunës në Iran

Bashkimi Evropian i ka kërkuar Iranit të tregojë “përmbajtje maksimale” në trajtimin e protestave që kanë tronditur vendin ditët e fundit. Një zëdhënëse e BE-së të enjten u shprehu ngushëllime familjeve...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!