(VIDEO)/Vulgariteti i vrasësit të Ardit Gjoklajt

E mërkurë, 22 Janar 2020 18:35

Vijon përplasja mes televizionit Ora News dhe kryebashkiakut Erion Veliaj. Ndonëse nuk dihen arsyet e prishjes së raporteve të Ylli Ndroqit me Erion Veliajn, ky i fundit ka nisur të ndihet i bezdisur nga gazetarët e Ora News të cilët e sulmojnë përditë.

Në një prej videove të publikuara online shihet kryebashkiaku teksa i thotë gazetarit Elio Laze: “Do ta dhjes më keq po vazhdo kështu”.

Incidenti ndodhi gjatë një eventi për prezantimin e logos me rastin e 100 vjetorit të shpalljes së Tiranës kryeqytet. Shihni pamjet.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Modifikuar më E mërkurë, 22 Janar 2020 18:36

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Koronavirusi/ Ambasada shqiptare ne Romë: Çfarë po ndodh me njerëzit tanë në Itali

Aktualitet

Koronavirusi/ Ambasada shqiptare ne Romë: Çfarë po ndodh me njerëzit tanë në Itali

Përhapja e Koronavirusit në disa rajone të Italisë ka sjellë dhe reagimin e ambasadës shqiptare në Romë, e cila përmes një deklarate, ka bërë të ditur se deri më tani, asnjë...

Bernie Sanders fiton Nevadën

Globi

Bernie Sanders fiton Nevadën

 Bernie Sanders fitoi të shtunën zgjedhjet brenda partisë në garën për zyrtarizimin e kandidatit demokrat që do të garojë kundër presidentit Trump në zgjedhjet e nëntorit. Me fitoren në Nevada zoti...

EMRAT/Aksioni për “Lojërat e fatit”, gjykata jep masat e sigurisë për të arrestuarit

Aktualitet

EMRAT/Aksioni për “Lojërat e fatit”, gjykata jep masat e sigurisë për të arrestuarit

Policia e Shtetit arrestoi ditë më parë disa persona, të cilët akuzohen se kanë organizuar lojëra fati në mënyrë të paligjshme. Gjykata e Tiranës ka dhënë sot masat e sigurisë për...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!