Ish- deputetja e LSI: Në kohë betejash mes të vjetrës dhe ndryshimit, asnjë i ri s’duhet të jetë indiferent, të realizojmë ëndrrat

Hënë, 01 June 2020 08:35

 

Ish- deputetja e LSI, Floida Kërpaçi ka shpërndarë një video sensibilizuese ku kërkon nga të rinjtë mos qëndrojnë indiferentë përballë të ardhmes dhe ndryshimit.

Kërpaçi thotë se të rinjtë duhet të kthejnë vështirësitë në forcë për të realizuar ëndrrat në Shqipëri.
STATUSI NGA FLOIDA KËRPAÇI

E ardhmja është në duart tona dhe në këto kohë betejash midis të vjetrës dhe ndryshimit që duam të arrijmë, asnjë i ri nuk duhet të jetë indiferent! Ndryshimi vjen nga NE! Duhet t’i kthejmë vështirësitë në forcë për të realizuar ëndrrat tona duke qëndruar në Shqipëri! 🇦🇱🏡

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Lifestyle

Rrezikojnë falimentimin!Rita Ora dhe Dua Lipa kërkojnë ndihmë

Dy këngëtaret e famshme shqiptare, Dua Lipa dhe Rita Ora, u janë bashkuar kolegëve Ed Sheeran, The Rolling Stones, Sir Paul McCartney dhe 1.500 këngëtarëve të tjerë, për të nënshkruar...

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

Kronikë

Aksident në rrugën e Zall Bastarit në Tiranë, mjeti del nga rruga, ndërron jetë pasagjeri 24- vjeçar

  TIRANANjë aksident me vdekje ka ndodhur në rrugën e Zallbastarit në Tiranë teksa ka ndërruar jetë një pasagjer 24- vjeçar. Saktësisht, një mjet ka dalë nga rruga tek vendi I quajtur...

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

Aktualitet

“Nuk më pëlqen fare kur …”- Zef Deda flet për aktrimin e djalit të tij Julian Deda dhe humorin në vendin tonë: S’janë të aftë të shkruajnë një batutë

  Aktori i mirënjohur Zef Deda ka folur hapur për mënyrën e aktrimit të artistëve të rinj sot. Ai është shprehur se sot aktorët nuk bëjnë për të qeshur pasi libretisti që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!