Bahri Shaqiri: Më 25 prill nis rindërtimi dhe shpresa për Shijakun, Durrësin dhe mbarë Shqipërinë

Hënë, 23 November 2020 11:58

 

Përfaqësuesi i LSI për Shijakun, Bahri Shaqiri ka publikuar një video nga Erzeni dhe shkruan se ky lumë po ndotet gjithnjë e më shumë.

Nga ana tjetër, Shaqiri thotë se pallatet e Shijakut janë ende të rrënuara edhe pse për pak ditë bëhet një vit nga tërmeti i 26 nëntorit 2019.

“Papërgjegjshmëri totale e pushtetit qendror dhe vendor.
Më 2️⃣5️⃣ prill nis pastrimi, rindërtimi dhe shpresa për Shijakun📍Durrësin📍dhe mbarë Shqipërinë“, shkruan Bahri Shaqiri në një postim në Facebook.

Postimi i plotë i Bahri Shaqirit

Erzeni i ndotur gjithnjë e më shumë.
Shijaku me pallate të rrënuara edhe pse po afron dimri i 2️⃣-të.
Papërgjegjshmëri totale e pushtetit qendror dhe vendor.
Më 2️⃣5️⃣ prill nis pastrimi, rindërtimi dhe shpresa për Shijakun📍Durrësin📍dhe mbarë Shqipërinë

1 koment

  • Përgjigju buy cialis generic online

    hello guos 9128738512

    Tuesday, 05 Janar 2021 14:41 komentuar nga buy cialis generic online

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Përparim Spahiu: Kjo qeveri nuk ka asnjë plan konkret për të ndaluar rrjedhjen e trurit nga vendi

Politikë

Përparim Spahiu: Kjo qeveri nuk ka asnjë plan konkret për të ndaluar rrjedhjen e trurit nga vendi

  Ish-deputeti i LSI-së, Përparim Spahiu thotë se shpopullimi i vendit është një plagë sociale dhe problemi më i madh është largimi i mjekëve dhe infermierëve, sidomos në këtë kohë pandmie. Në...

Kërpaçi:4 vitet e Ramës me timonin vetëm, thelluan papunësinë. Prioriteti numër 1 i LSI në qeverisje, hapja e vendeve të reja të punës

Politikë

Kërpaçi:4 vitet e Ramës me timonin vetëm, thelluan papunësinë. Prioriteti numër 1 i LSI në qeverisje, hapja e vendeve të reja të punës

  Kryetarja e LRI-së Floida Kërpaçi flet në një intervistë për gazetën “standard” mbi zhvillimet e fundit politiko-sociale në vend. E angazhuar nga LSI në Tiranë, Kërpaçi theksoi se qytetarët e...

I bëjmë thirrje prokurorisë për fillimin e hetimeve për veprën penale të " Shpërdorimit të detyrës".

Politikë

I bëjmë thirrje prokurorisë për fillimin e hetimeve për veprën penale të " Shpërdorimit të detyrës".

Nga Vojo Bregu Me sa duket, kryetari i pazgjedhur i bashkisë Vorë, i ka shkuar deri në fund planit rilindas, për shndërrimin e bashkisë në një koshere elektorale. Në kundërshtim me...