Andi Bushati: Rama nuk është më subjekt analizash për gazetarë, por për psikiatër

E mërkurë, 07 Prill 2021 22:20

 

Gazetari Andi Bushati thotë se akuzat e Edi Ramës sot për sabotim të ardhjes së vaksinave, nga greva në aeroportin e Rinasit, nuk janë çështje analizash gazetareske, por e psikiatërve.

“Ky nuk nuk është subjekt për analizë gazetarësh, por për diagnozë psikiatrësh: një njeri që mendon se janë mbledhur bashkë Likja dhe Sala, të cilët më pas kanë rektutuar kontrollorët ajrorë, bashkë me të cilët po organizojnë një grusht shteti, për të penguar ardhjen e vaksinave që ka ndërmjetësuar Erdogani….”,- shkruan Bushati në Facebook.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Braimllari nga Kolonja: Niko Peleshi dhe Rilindja i largoi socialistët e ndershëm.

Politikë

Braimllari nga Kolonja: Niko Peleshi dhe Rilindja i largoi socialistët e ndershëm.

  Socialiastët kane nje siguri për veten e tyre dhe të ardhmen e fëmijëve, Lëvizjen Socialiste për Integrim Sot Niko Peleshi është në ankth dhe në mankth. Sepse ndjen që i rrezikohet...

Mbi 16 mijë persona do të votojnë në kontejnerë, Billa: Nuk i përmbushin kriteret

Politikë

Mbi 16 mijë persona do të votojnë në kontejnerë, Billa: Nuk i përmbushin kriteret

  Kreu i KZAZ nr.29 Ramiz Billa, i ftuar në “Radari Informativ”, foli për procesin zgjedhor dhe qendrat e votimit. Ai bëri me dije se në terren janë bërë verifikime për qendrat...

Të rinjtë e Durrësit: Ne besojmë te LSI dhe Elona Guri

Politikë

Të rinjtë e Durrësit: Ne besojmë te LSI dhe Elona Guri

  Drejtuesja e LSI në qarkun e Durrësit, Elona Guri, vijon takimet elektorale në qytetin bregdetar. Takimin e radhës, Guri e ka zhvilluar me disa të rinj të këtij qyteti. Guri shfaqet...