Erisa Xhixho: Po hedhin asfalt elektoral, por edhe këtë të skaduar!

Hënë, 12 Prill 2021 22:23

 

Nënkryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Erisa Xhixho, e cila njëherësh është dhe kandidate për deputete në Qarkun e Tiranës, deklaron se sa shqetësohet qeveria për mirëqenien e shqiptarëve e tregojnë punët e bëra shkel e shko gjatë fushatës elektorale.

Teksa publikon dhe pamjet nga rrugët e Shkozës, Xhixho shprehet se kjo është e turpshme dhe dëshmi e qartë është Shkoza, ku qeveria në ikje po mbulon dështimin me një tjetër rrugë elektorale, ku ka nisur të shtrohet dheu i radhës i fushatës.

 

“Se sa shqetësohet qeveria për mirëqenien e shqiptarëve e tregojnë punët e bëra shkel e shko gjatē fushatës elektorale. E turpshme.

Dëshmi e qartë është përsëri sot Shkoza, ku qeveria në ikje po mbulon dështimin me një tjetër rrugë elektorale,ku ka nisur të shtrohet dheu i radhës i fushatës.

Qytetarët, pa infrastrukturë, në varfëri, pa mundësi ekonomike e të braktisur nuk mund të mashtrohen më.

Ka ardhur momenti që t’u rikthehet shpresa e munguar dhe 25 prilli është pikërisht dita e ndryshimit”, shprehet në komentin e saj përmes rrjeteve sociale, Erisa Xhixho

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ardit Çela publikon faktet tronditëse që zbuloi KAS në kutitë e Beratit!

Politikë

Ardit Çela publikon faktet tronditëse që zbuloi KAS në kutitë e Beratit!

  Kandidati i LSI (i pari në listën e partisë për qarkun e Beratit), Ardit Çela, ka publikuar ditën e sotme fakte skandaloze të manipulimit të votave të dala nga hapja...

Hapja e kutive të Beratit, kandidati i LSI-së: Zgjedhjet e 25 Prillit u vodhën, tmerrësisht dhe dhunshëm

Politikë

Hapja e kutive të Beratit, kandidati i LSI-së: Zgjedhjet e 25 Prillit u vodhën, tmerrësisht dhe dhunshëm

  Komisioni i Ankimeve dhe Sanksioneve ka hapur kutitë e parë të kontestuara të materialeve zgjedhore në Qarkun e Beratit, ku Lëvizja Socialiste për Integrim nuk e mori mandatin e deputetit...

Deklarata e plotë e Sekretarit të Përgjithshëm të LSI, Endrit Braimllari

Politikë

Deklarata e plotë e Sekretarit të Përgjithshëm të LSI, Endrit Braimllari

  Mirmbrëma! Hapja e kutive të Beratit tregon qartë masakrën elektorale të 25 prillit. Rilindja, jo vetëm përdori administratën publike, Policinë e Shtetit, grupet e strukturuara kriminale por dhe ka ndërhyrë...