“25 prilli, dita e madhe e fitores”, Luan Rama vlerëson kandidaten e LSI në Vlorë: Avokate e palodhur e interesit publik

Tuesday, 13 Prill 2021 09:59

 

Kandidati i LSI në Vlorë, Luan Rama, vlerëson kandidaten e kësaj force politike në po të njëjtin qark, Liri Dëma.

Teksa publikon një foto krah saj, Luan Rama thekson se është privilegj për të që të jetë në krah të kandidates Dëma.

 

Sipas Ramës, Liri Dëma është gruaja që mishëron më së miri qytetaren e angazhuar dhe veprimtaren e palodhur.

 

Mesazhi i Luan Ramës:

 

25 prilli – dita e madhe e fitores:
LIRI DËMA, ZONJA QË MERITON
TA VOTONI …
Çfarë privilegji për mua të kem në krah në listën e kandidatëve të LSI-së në qarkun e Vlorës një zonjë si Liri Dëma, gruaja që mishëron më së miri qytetaren e angazhuar dhe veprimtaren e palodhur, zërin në mbrojtje të grave vlonjate dhe avokaten e palodhur të interesit publik

Modifikuar më Tuesday, 13 Prill 2021 10:20

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ardit Çela publikon faktet tronditëse që zbuloi KAS në kutitë e Beratit!

Politikë

Ardit Çela publikon faktet tronditëse që zbuloi KAS në kutitë e Beratit!

  Kandidati i LSI (i pari në listën e partisë për qarkun e Beratit), Ardit Çela, ka publikuar ditën e sotme fakte skandaloze të manipulimit të votave të dala nga hapja...

Hapja e kutive të Beratit, kandidati i LSI-së: Zgjedhjet e 25 Prillit u vodhën, tmerrësisht dhe dhunshëm

Politikë

Hapja e kutive të Beratit, kandidati i LSI-së: Zgjedhjet e 25 Prillit u vodhën, tmerrësisht dhe dhunshëm

  Komisioni i Ankimeve dhe Sanksioneve ka hapur kutitë e parë të kontestuara të materialeve zgjedhore në Qarkun e Beratit, ku Lëvizja Socialiste për Integrim nuk e mori mandatin e deputetit...

Deklarata e plotë e Sekretarit të Përgjithshëm të LSI, Endrit Braimllari

Politikë

Deklarata e plotë e Sekretarit të Përgjithshëm të LSI, Endrit Braimllari

  Mirmbrëma! Hapja e kutive të Beratit tregon qartë masakrën elektorale të 25 prillit. Rilindja, jo vetëm përdori administratën publike, Policinë e Shtetit, grupet e strukturuara kriminale por dhe ka ndërhyrë...