Përjashtoi Berishën nga PD/ Leskaj ironizon keq Bashën: Nuk flas se nuk na jep leje kryetari

Premte, 10 September 2021 08:25

 

Deputeti i zgjedhur i Partisë Demokratike në qarkun e Vlorës Bujar Leskaj, ka ironizuar vendimin e Bashës për të përjashtuar Berishën nga PD.

Pas përfudimit të mbledhjes së Kryesisë, teksa është pyetur nga mediat, Leskaj nuk ka pranuar të komentojë, duke u përgjigjur shkurt me ironi.

 

“Nuk flas, se nuk na jep leje kryetari”, mësohet të ketë thënë ai

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rreth shkëputjes nga ‘Berishizmi’

Politikë

Rreth shkëputjes nga ‘Berishizmi’

  Nga Mehmet Elezi - 20/10/2021 Kërkojnë me u shkëputë nga “berishizmi”. Berishizmi është pak a shumë periudha me protagonist Berishën. Mos duan të thonë: -me u shkëputë nga NATO? Anëtarësimi në NATO u...

Me pamje, mësymja e RENEA në një lokal në Kukës, arrestime për drogë dhe baste

Kronikë

Me pamje, mësymja e RENEA në një lokal në Kukës, arrestime për drogë dhe baste

  Policia e Kukësit në bashkëpunim me forcat RENEA ka zhvilluar një operacion antidrogë në Kukës të koduar si “Vila”për shkatërrimin e një baze droge në një lokal të marrë me...

Mitrovicë, anëtarët e 'Listës Serbe' i drejtohen së bashku kutive të votimit

Politikë

Mitrovicë, anëtarët e 'Listës Serbe' i drejtohen së bashku kutive të votimit

  Lista Serbe është partia e vetme serbe e Kosovës, e cila në të gjitha zgjedhjet merr pjesë me mbështetjen e Beogradit zyrtar. Pjesëtarë të këtij subjekti janë parë bashkërisht të dielën...