Andi Bejtja: Kaq shumë drejtues debila e pa karakter paska PD-ja! Shyqyr që nuk erdhën në pushtet!

E Enjte, 16 September 2021 09:20

 

Nga Andi Bejtja-

 

Tani një gjë nuk mund të rri pa e thënë; si po e menaxhon zyrtarisht PD “çështjen Berisha” kaq paburrërisht, kaq jo legalisht, me kaq thënie e kundrathënie të tipit “Amerika gaboi, po kryetari ka të drejtë” , etj etj , përveç të tjerash dhe qendrime që të bëjnë të mbash barkun me dorë, ku po shohim nga minuti në minutë jo vetëm njerëz pa dinjitet e pa karakter, por dhe komplet debila nga do ta rrotullosh. Për zotin këtë herë e them hapur; shyqyr që nuk paskan ardh në pushtet! Dhe sa me shpejt të mbyllet kjo histori aq më mirë për ta, se po vazhdoi gjatë, panairi i të pakarakterëve e debilave e injorantëve do mbushet plot dhe vetëm do na vijë për të vjellë e asgjë më shumë

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rreth shkëputjes nga ‘Berishizmi’

Politikë

Rreth shkëputjes nga ‘Berishizmi’

  Nga Mehmet Elezi - 20/10/2021 Kërkojnë me u shkëputë nga “berishizmi”. Berishizmi është pak a shumë periudha me protagonist Berishën. Mos duan të thonë: -me u shkëputë nga NATO? Anëtarësimi në NATO u...

Me pamje, mësymja e RENEA në një lokal në Kukës, arrestime për drogë dhe baste

Kronikë

Me pamje, mësymja e RENEA në një lokal në Kukës, arrestime për drogë dhe baste

  Policia e Kukësit në bashkëpunim me forcat RENEA ka zhvilluar një operacion antidrogë në Kukës të koduar si “Vila”për shkatërrimin e një baze droge në një lokal të marrë me...

Mitrovicë, anëtarët e 'Listës Serbe' i drejtohen së bashku kutive të votimit

Politikë

Mitrovicë, anëtarët e 'Listës Serbe' i drejtohen së bashku kutive të votimit

  Lista Serbe është partia e vetme serbe e Kosovës, e cila në të gjitha zgjedhjet merr pjesë me mbështetjen e Beogradit zyrtar. Pjesëtarë të këtij subjekti janë parë bashkërisht të dielën...