Berisha poston VIDEON e veçantë: Unë marr forcë nga forca juaj!

Saturday, 18 September 2021 11:27

 

Ish-kryeministri Sali Berisha e nisi ditën duke postuar një video të veçantë për ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

Videoja tregon ditët e arta të Partisë Demokratike, kur sheshet mbusheshin plot dhe arritjet në planin e brendshëm dhe atë ndërkombëtar ishin të prekshme.

Në fund të videos, dëgjohet zotimi i Berishës se edhe nëse një demokrat mbetet në PD, ai do jetë i dyti.

“Unë marr forcë nga forca e juaj! Rrofshin demokratet dhe demokratët kudo që janë! Sb” shkruan ish-kryeministri.

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

Aktualitet

Edhe Llogaraja mbulohet nga borë e dendur, fshati pa energji elektrike

  Reshje dëbore ka pasur edhe në Llogara gjatë orëve të mbrëmjes dhe në orët e para . Temperaturat e ulëta kanë bërë që fshati turistik i Llogarasë të zgjohen në...

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

Moti

Erdhi dimri/Java nis me shi dhe dëborë në zonat malore, temperaturat do të zbresin deri në -8 gradë celsius

  Vendi ynë gjatë kësaj jave do të jetë nën mbizotërimin e kushteve të paqëndrueshme atmosferike, që do të sjellin reshje shiu gjatë ditës së sotme, por edhe në vijim pritet...

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

Kronikë

U fut në tualet ti shpëtonte flakëve, si humbi jetën vajza 12 vjeçe

  Të tjera detaje janë bërë të ditura në lidhje me vdekjen e 12-vjeçares në Derviçan të Gjirokastrës, banesa e të cilës u përfshi nga flakët. Shkak i zjarri në banesë është...