83% e delegatëve të degës nr. 1 të PD, Tiranë i bashkohen Kuvendit të 11 dhjetorit

Hënë, 29 November 2021 13:29

 

Zbardhen edhe emrat e delegatëve të degës numër 1 të PD-së së Tiranës që i janë bashkuar Kuvendit Kombëtarë të demokratëve që zhvillohet në 11 dhjetor.

Sipas kreut të kësaj dege, Fetah Hasanaj, nga 90 delegatë, kanë firmosur 75.

 

 

Ndërkaq, 70 delegatë kanë pranuar që tu publikohet emri.

 

 

Lista e delegatëve të degës nr. 1 të PD Tiranë:

 

Fetah Hasanaj

Ana Kadillari

Agron Seseri

A. Ll.

Izet Hysa

Estela Gostivari

Çlirim Gjata

Aida Çitozi

Altin Murati

Sadik Domi

Alban Petku

Anisa Duka

Besnik Zhegu

Enida Lera

Fatjona Gjergjaj

Gazmend Sallaku

Hasan Mema

Ramis Lleshi

Vait Xhomaqi

Ahmet Shyqyriu

Beniamin Kaprata

Bledar Bejtja

Enver Musaj

Erjon Alimani

Fadil Xhini

Fatmir Gjediku

Helidon Samarxhi

Kristaq Kroqidhi

Nazmi Koleci

Noel Ruli

Roland Taja

Arben Ismailaj

Drivalda Hoxha

Ermal Gjinishi

Gani Kryeziu

Gëzim Doda

Ilir Skuka

Klodian Lala

Kostandin Ukcamaj

Agim Paja

Albert Ndroqi

Arben Dragu

A. R.

Benald Zaimi

Besi Duka

Bexhet Dumi

Bledar Shkira

Blerim Lezaj

Dritan Pepkolaj

Elisabeta Çaushi

Fatmir Jata

Florenc Serjani

Gentian Sulstafa

Gersi Shushku

Gjerani Shehu

Hamdi Lita

Hasan Kuqi

Igli Reli

Kapllan Koleci

Kasem Spaja

M. T.

Petrit Mumajesi

Redi Xhelepi

Sefedin Noka

Servete Kadillari

Shkëlzen Ndoci

Serdi Seseri

Teuta Gropaj

Theodhori Banushi

Vetim Ahmetaj

Ismet Aliaj

A. K.

Blerim Bytyçi

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

PS vihet në lëvizje për zgjedhjet e pjesshme vendore/ Zbulohet kandidatja e Shkodrës

Politikë

PS vihet në lëvizje për zgjedhjet e pjesshme vendore/ Zbulohet kandidatja e Shkodrës

  Pas dekretimit të datës së zgjedhjeve të pjesshme vendore më 6 Mars, Partia Socilaiste është vënë në lëvizje dhe ka përzgjedhur disa prej kandidatëve. Kryeministri Edi Rama ka vendosur që Majlinda...

Sasia prej 500 kg drogë e kapur në Mal të Zi në kamionin me bimë medicinale mbetet “jetime”. Zbardhet dëshmia e shoferit dhe pronarit të ngarkesës

Kronikë

Sasia prej 500 kg drogë e kapur në Mal të Zi në kamionin me bimë medicinale mbetet “jetime”. Zbardhet dëshmia e shoferit dhe pronarit të ngarkesës

Drejtuesi i kamionit ku u kap sasia prej 500 kg drogë e llojit marijuanë në Malin e Zi ka deklaruar se nuk kishte dijeni mbi praninë e lëndës narkotike, e...

Fushata e re e markës “Gucci” përballet me kritika të shumta duke përdorur kafshë të vërteta për të festuar “Vitin Kinez të Tigrit”

Lifestyle

Fushata e re e markës “Gucci” përballet me kritika të shumta duke përdorur kafshë të vërteta për të festuar “Vitin Kinez të Tigrit”

  Marka luksoze e modës Gucci është përballur me kritika për fushatën e saj të fundit për të cilën ka paraqitur tigra të vërtetë. Pasi janë publikuar disa foto të fushatës...