Berisha fton qytetarët: Sot në 18:00, takimi me demokratët në Fier

Saturday, 14 May 2022 13:24

 

Turi i liderit historik demokrat, Sali Berisha, pritet të vazhdojë sot në Fier.

Berisha ka shpallur kandidaturën për kreun e PD. Zgjedhjet do mbahen më 22 maj.

Fushata ka nisur një ditë më parë në Elbasan, ndërsa do vazhdojë sot në Fier.

“Turi i ri! Sot në ora 18:00, takim me demokratët në Kinoteatrin e Fierit! Ftohen qytetarët të marrin pjesë,” shkruan Berisha.

Brenda pak muajsh, Berisha ka zhvilluar disa ture në vend, duke nisur me Foltoren, duke vijuar me fushatën për zgjedhjet vendore dhe tani së fundmi me zgjedhjet për kreun e PD.

Login to post comments

Lajmet e fundit

Peka: Ramës iu kërkua të 'azilohet' në Presidencë dhe të zëvendësohet nga Veliaj

Politikë

Peka: Ramës iu kërkua të 'azilohet' në Presidencë dhe të zëvendësohet nga Veliaj

  Gazetari Çim Peka deklaroi në emisionin 'Task Force' me Sonila Meçon në Syri Tv se kryeministrit Rama i është kërkuar të shkojë në Presidencë dhe të azilohet përfundimisht, dhe vëndin...

Pagesat e drejtpërdrejta te klientët, çelësi i suksesit për SIGAL UNIQA-n

Aktualitet

Pagesat e drejtpërdrejta te klientët, çelësi i suksesit për SIGAL UNIQA-n

  Shpeshherë dëgjojmë për qytetarë që ankohen për kompanitë e sigurimeve. Dikush pretendon për mospagim e dikush tjetër për pagim jo konform dëmit të pësuar. SIGAL UNIQA ka qënë iniciatore e...

Aurel Bylykbashi: Duhen bashkuar muskujt kundër kësaj diktature

Politikë

Aurel Bylykbashi: Duhen bashkuar muskujt kundër kësaj diktature

  Ish-drejtuesi i PD në Elbasan, Aurel Bylykbashi, ka qënë ditën e djeshme në protestën e zhvilluar në të gjitha komisariatet e vendit kundër vrasjes së të riut brenda në komisariatin...