Shembet ura në Fushë Draç të Ishmit, Meta publikon videon: Ja si përfundojnë investimet e vjedhura të ‘Rilindjes’

E Enjte, 19 Janar 2023 15:03

 

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta ka reaguar lidhur me situatën përmbytjet në vend.

Në një status në Facebook, Meta ka shpërndarë një video ku shihet situata problematike në Durrës, përmbytjet si edhe shembja e urës në Fushë Draç të Ishmit.


Meta gjithashtu thekson se pavarësisht situatës problematike nuk ka pasur asnjë reagim nga pushteti vendor.

Më tej thekson se 14 maji do të sjellë ndryshimin me çdo çmim.

“Ja si përfundojnë investimet e vjedhura të “Rilindjes” në Bashkinë e Durrësit!

14 Maji”, shkruan Meta bashkangjitur vidës së publikuar.

Modifikuar më E Enjte, 19 Janar 2023 22:15
Login to post comments

Lajmet e fundit

Indrit Hoxha:Nga Vora gati per 11 shkurt ora 12:00 ne shesh!

Politikë

Indrit Hoxha:Nga Vora gati per 11 shkurt ora 12:00 ne shesh!

Kandidati i dale nga primaret qe do te perfaqesoje PD per Bashkine e Vores Indrit Hoxha ka dale me nje thirrje ne rrjetet sociale ku fton qytetaret e Vores dhe te...

Berisha: Çfarë kërkesash bëri McGonigal për SPAK-un e partisë?

Politikë

Berisha: Çfarë kërkesash bëri McGonigal për SPAK-un e partisë?

Kryetari demokrat, Sali Berisha, deklaroi dje se agjenti i diskredituar i FBI, Charles McGonigal ka zhvilluar takime edhe në SPAK. “Këtu McGonigal është përdorur nga Edi Rama për qëllime nga më...

Zbërthehet pastruesja: Alda më kërkoi t'i ruaja paratë që vinin me çanta, vjedhjen e inskenova

Politikë

Zbërthehet pastruesja: Alda më kërkoi t'i ruaja paratë që vinin me çanta, vjedhjen e inskenova

Zbërthehet pastruesja Rozeta Dobi, pastruesja e arrestuar për vjedhjen e parave në shtëpinë e ish-zyrtares Alda Klosi. Gazetarja Klodiana Lala ka siguruar për “BalkanWeb” dëshminë e plotë të pastrueses, e...