Gangsterat me kapuç sulmojnë protestuesit paqësor të opozitës

Tuesday, 20 February 2024 21:53
Protesta e zhvilluar sot nga opozita ishte e qetë dhe u mbyll pa incidente nga protestuesit, derisa 'gangsterët me kapuçë' të porositur nga qeveria dhe të infiltruar mes protestuesve, zbritën në turmë për të intimiduar qytetarët të cilët po shpërndaheshin qetësisht.
 

ImageImageImageImageImageImageImage

  
 

Siç shikohet dhe në videot e mëposhtme, grupi i infiltruar sulmon protestuesit paqësor të opozitës.

Njëri prej tyre është identifikuar si Vilson Sterkaj.

 

 
Login to post comments

Lajmet e fundit

“Markat, ndikimi kryesisht nga Perëndimi”

Media

“Markat, ndikimi kryesisht nga Perëndimi”

Flet Era Xhabafti, zv.menaxhere e përgjithshme e kompanisë “Mini Invest Albania”   Ndonëse pandemia ka ndikuar në kërkesën për më shumë komoditet, kërkesat janë që edhe rehatia të jetë me marka. Kështu shprehet...

Çfarë do bëhet me dosjen ‘Xibraka’!

Politikë

Çfarë do bëhet me dosjen ‘Xibraka’!

Nga Flamur Vezaj: Dosja ‘XIBRAKA’ nuk ka vetëm emrin e Olsi Ramës! Aty ka edhe plot te tjerë, te njohur e te panjohur, biznesmen, ndërtues, kriminel e krerë bandash qe veprojnë akoma...

Dosja ‘5D’/ Zef Preçi: Skemë e ngjashme me inceneratorët, djajtë kanë dalë nga shishja

Politikë

Dosja ‘5D’/ Zef Preçi: Skemë e ngjashme me inceneratorët, djajtë kanë dalë nga shishja

Eksperti i ekonomisë, Zef Preçi, e konsideroi si një skemë të ngjashme me atë të inceneratorëve, atë të krijuar nga drejtorët e Erion Veliajt me kompaninë ‘5D’. Për emisionin “Task Force”...