‘Kryehajduti i Tiranës vjedh çdo qindarkë’/ Balliu fton qytetarët nesër në protestë

Hënë, 13 May 2024 15:16
Sekretari organizativ i PD, Klevis Balliu ka bërë thirrje për pjesëmarrje në mitingun kundër Erion Veliajt që do të zhvillohet ditën e nesërme pranë Bashkisë së Tiranës në orën 11.00.
 

Ai ka postuar një mesazh në faqen e tij në Facebook ku tregon për gjendjen e plehrave në zonën e Astirit në Tiranë, duke postuar edhe video nga vendi ku plehrat janë grumbull në mes të qytetit. 

 

Postimi:

Kryehajduti i Tiranës Erian Veliaj vjedh çdo qindarkë të qytetarëve!

Nesër në orën 11.00 bashkë tek Bashkia e Tiranës kundër korrupsionit.

Modifikuar më Hënë, 13 May 2024 15:39
Login to post comments

Lajmet e fundit

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

Sport

Duhet fitore, por mund të mjaftojë edhe barazimi me Spanjën. Mësoni të gjithë skenarët dhe kombinimet e rezultateve për kualifikimin e mundshëm të Shqipërisë

      Shqipëria luan këtë të hënën ndoshta ndeshjen më të rëndësishme të historisë së saj. Kuqezinjtë përballen në Euro 2024 në sfidën e tretë në grup me Spanjën e kualifikuar, duke...

Tifozët shqiptarë janë kampionët e birrës/ Bien nga froni anglezët

Sport

Tifozët shqiptarë janë kampionët e birrës/ Bien nga froni anglezët

Ky është Europian rekordesh për shqiptarët.   Kur ishte menduar se si zakonisht, rekordin për konsumin e birrave do e shënonin anglezët apo skocezët, panorama ka ndryshuar.     Sipas gazetës gjermane, Waltroper Zeitung, kampionët...

Ekspertja: Pse SPAK nuk ndjek paranë e kompanive që ka hetuar, pse nuk bllokon ‘5D’

Politikë

Ekspertja: Pse SPAK nuk ndjek paranë e kompanive që ka hetuar, pse nuk bllokon ‘5D’

  Ekspertja e ekonomisë, Brisida Shehaj ka folur në lidhje me skandalin e inceneratorëve se kush pritet të digjet tani. Gjatë bisedës, Shehaj tha se SPAK nuk po ndjek paranë e kompanive...