11 korriku/ Balliu: Të bashkuar në betejë për të shpëtuar Shqipërinë nga hajdutët e paravë të qytetarëve

Diel, 07 July 2024 21:41

Nga Klevis Balliu:

Sot bashkë me Sekretarin e Përgjithshëm Flamur Noka dhe Nënkryetarin Gazment Bardhi si edhe Kryetarin e degës 16 Edi Rexha në zonën e Astirit, në takime me qytetarët për tu bashkuar në protestën e datës 11 Korrik ora 20:00.

Të bashkuar në betejë për të shpëtuar Shqipërinë nga hajdutët e paravë të qytetarëve.
Partia Demokratike Dega 16, Tiranë

 

Modifikuar më Hënë, 08 July 2024 10:08
Login to post comments

Lajmet e fundit

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Globi

Siguria e Lojërave Olimpike në Paris

Tre ditë para fillimit të Lojërave Olimpike, ministri i Brendshëm i Francës përshëndeti forcat e rendit siç tha ai “për punën e tyre të palodhur”. Ai tha se përkushtimi i oficerëve...

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

Politikë

Ish-komandanti i Gardës në SPAK

  Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi Ish-komandanti i Gardës, Ndrea Prendi është paraqitur në SPAK. Paraqitja e tij në SPAK vjen pasi Prokuroria e Posaçme ka nisur hetimet për vrasjen e Aleks...

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

Aktualitet

Çfarë rrezikojnë njerëzit nga produktet kozmetike të kontrabanduara?

  Një aksion i policisë të dielën zbuloi mallra kontrabandë në biznesin e fushës së kozmetikës, “Global Cosmetics & Distribution”. Policia njoftoi se në ambientet e biznesit në Tiranë janë gjetur rreth...