Berisha publikon videon: Qytetarët i ‘sulen’ ministrit në Vlorë!

Premte, 11 May 2018 21:30

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar mbrëmjen e sotme një video nga takimi që Ministri i Energjetikës dhe Infrastrukturës, Damian Gjiknuri ka pasur në Vlorë.

Në turin e ashtuquajtur ‘’llogaridhënies”, qytetarët e Orikumit i kanë kërkuar llogari Gjiknurit për premtimet e pambajtuara të qeverisë.

“Hajduteve me pushtet nuk do kush t'u shohe surratin! Ja çfare i bejne qytetaret e Orikumit ne ndegjese famozit Damjan Gjiknurit dhe Dritzi Lelit. Nderim per qytetaret e Orikumit per qendrimin e tyre te guximshem e dinjitoz! Sb”, -shkruan Berisha, duke publikuar videon e takimit.

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

“I bija telefonit, nuk ma hapte. Mora vesh se vajza kishte tentuar t’i jepte fund jetës”

Aktualitet

“I bija telefonit, nuk ma hapte. Mora vesh se vajza kishte tentuar t’i jepte fund jetës”

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në Tv Klan, Shqipja rrëfeu në studio se kur vajza e saj ishte 15 vjeç vendosi ta martonte. Gjërat po shkonin mirë deri...

VIDEO-PREKËSE/U diagnostikua me sëmundje të rëndë, nëna i vendos djalit dhe nuses unazat në emision

Aktualitet

VIDEO-PREKËSE/U diagnostikua me sëmundje të rëndë, nëna i vendos djalit dhe nuses unazat në emision

Rubrika ”Ka një mesazh për ty” në Tv Klan ka sjellë sot historinë e dhimbshme të zonjës Valbona. Ajo është diagnostikuar me një sëmundje tumorale dhe prej disa vitesh është...

FOTO/ Ngricat dhe bora, ARRSH informon për dy akset në Veri

Aktualitet

FOTO/ Ngricat dhe bora, ARRSH informon për dy akset në Veri

Autoriteti Rrugor Shqiptar informon lidhur me dy akse në Veri, Kukës- Fushë Arrëz dhe Fushë- Arrëz Pukë duke thënë se qarkullimin vijon normalisht. Pasi këto dy akse ishin problematike për shkak...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!