"A quhet familje mafioze kjo?"

Hënë, 14 May 2018 17:03

Pas publikimit të përgjimeve të vëllait të ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj, Agron Xhafaj ka ardhur edhe reagimi nga deputeti i PD-së, Edi Paloka.
Me anë të një postimi, demokrati ka shkruar pyetjen "A quhet familje mafioze kjo", ndërsa ka shtuar edhe videon e publikuar të bisedës së vëllait të Xhafaj dhe bashkëpunëtorit të tij.
POSTIMI I PALOKËS:
A quhet familje mafioze kjo...? Fatmir Xhafaj ; hetues i diktatures, minister drejtesie, kryetar i komisionit te ligjeve, kryetar i komisionit te reformes ne drejtesi sot minister i brendshem...

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

‘Pasagjer i padisiplinuar në bord’, Alitalia bën ulje emergjente në Britani

Aktualitet

‘Pasagjer i padisiplinuar në bord’, Alitalia bën ulje emergjente në Britani

Një pasagjer “problematik” detyroi avionin Alitalia Boeing 777-200ER në fluturim nga Roma dhe New York të anashkalonte në aeroportin e Londrës Heathrow duke bërë një ulje emergjente. Avioni u ngrit...

Bleu katër byzylykë floriri nga hajduti serial, por e gjen belaja. Policia arreston të riun në Elbasan

Kronikë

Bleu katër byzylykë floriri nga hajduti serial, por e gjen belaja. Policia arreston të riun në Elbasan

Shkon në tre numri i të arrestuarve në operacionin “Trajektorja”, nga i cili Policia e Shtetit zbuloi dhe vuri në pranga më pas 27 vjeçarin Astrit Thaçi, me rekorde të...

Shkurti i Presidentëve amerikanë

Planet

Shkurti i Presidentëve amerikanë

Çdo shkurt, amerikanët përkujtojnë presidentët e tyre. Kjo festë nisi në 1885, në nder të 22 shkurtit, ditëlindjes së George Washington, presidentit të parë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Sot...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!