Lidhja e krimit me politikën në Shqipëri është vijon të denoncohet çdo ditë e më shumë nga qytetarët shqiptarë. Shtetasi…
Lulzim Basha/ Kjo e shtunë vazhdon të mbetet një ditë e vështirë për mijëra familje të izoluara nga bora anembanë…
Ish-kryeministri Sali Berisha, ka komentuar në një intervistë për gazetaren Anduela Ndreu në televizionin ‘ALBSE’ zhvillimet e fundit politike në…
Personi që shikoni në foto me arkën e birrave në dorë është Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç. Dikur kamarier e…
Ish-kryeministri Sali Berisha, në një intervistë për gazetaren Anduela Ndreu për televizionin ‘ALBSE’ , ka komentuar mosdekretimin e Genti Cakës,…
Deputeti dhe ish-ministri i Jashtëm i Shqipërisë , Kastriot Islamaj i ftuar në emisionin “Kjo Javë” në News 24 ka…
Elona Guri, zyrtarja e LSI-së ka publikuar një status të gjatë ku tregon për sjelljet e Taulant Ballës në kohën…
Kreu i grupit parlamentar të Lëvizjes Sicialiste për Integrim, Petrit Vasili ka reaguar ashpër ndaj deklaratave të Kryeministrit Rama për…
Deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia ka denoncuar sot përmes një postimi në facebook, inspektimin e Ministres së Shëndetësisë Ogerta…
LSI zbulon sloganin për zgjedhjet vendore të 30 qershorit 2019. “Shqipëria, shtëpia juaj” Lëvizja Socialiste për Integrim mblodhi sot Konventën…
Kryeministri Edi Rama, reagon ditën e sotme ndaj Presidentit Meta, duke u shprehur se ai ka marrë peng presidencën. Njeriu…
Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha paralajmëroi sot një skenar të erret për vendin nëse Edi Rama dhe institucionet nuk…

Lajmet e fundit

Lufta kundër Koronavirusit, në Kinë thirren në ndihmë ekspertë të mjekësisë tradicionale

Aktualitet

Lufta kundër Koronavirusit, në Kinë thirren në ndihmë ekspertë të mjekësisë tradicionale

Mbi 4 900 operatorë nga rreth 600 spitale të mjekësisë tradicionale kineze, të shpërndarë në të gjithë vendin, kanë mbërritur në Hubei për të ndihmuar në kontrollin e epidemisë së...

Korononavirusi/ Ministria e Shëndetësisë fond 1 milion dollarë spitaleve për shtimin e mjeteve të mbrojtjes personale

Aktualitet

Korononavirusi/ Ministria e Shëndetësisë fond 1 milion dollarë spitaleve për shtimin e mjeteve të mbrojtjes personale

Ministria e Shëndetësisë thekson se nuk ka ende asnjë rast të konfirmuar me koronavirus në vendin tonë, ndërsa i bën thirrje  personave që kanë udhëtuar nga vendet e prekura, të...

Shkon në 10 numri i viktimave nga koronavirusi në Itali, 322 të infektuar. Kreu i Mbrojtjes Civile: Nevojë për maska

Aktualitet

Shkon në 10 numri i viktimave nga koronavirusi në Itali, 322 të infektuar. Kreu i Mbrojtjes Civile: Nevojë për maska

Ka shkuar në 10 numri i personave që humbën jetën nga korona virusi në Itali, ndërsa deri më tani, numri i të infektuarve ka shkuar në 322. Sipas “La Republica”, persona...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!