Shumica jeni ju, shumica ne. Nuk do të hedhim asnjë hap pas deri në arritjen e standardeve evropiane”. Kështu u…
Në mbyllje të protestës së tetë kombëtare të opozitës së bashkuar, kreu i PD iu drejtua edhe një herë qytetarëve…
Presidenti Ilir Meta ka reaguar përmes një njoftimi lidhur me tensionet në protestën para parlamentit. “Presidenti i Republikës, Sh.T.Z Ilir…
Ish-kryeministri Berisha në një lidhje direkte me News 24, tha se “ky është fundi i të gjithë mafiozëve në botë”…
Teksa marshonte nga Kryeministria drejt Parlamentit me telefonin ndezur, ish-kryeministri Sali Berisha ka përshëndetur anulimin e datës së zgjedhjeve nga…
Njeriu që erdhi në pushtet në 2013-ën nuk është se njihej pak. Njihej për natyrën, mënyrën e drejtimit, i kishte…
Ilir Demalia ka komentuar vendimin e Presidentit Ilir Meta për të shtyrë datën e zgjedhjeve. Demalia e ka quajtur vendimin…
Edhe protesta e tetë e opozitës ka të njëjtin itinerar. Pasi kreu i PD, Lulzim Basha mbylli fjalën e tij,…
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ndërsa ka përshendetur vendimin e Presidentit Meta për shtyrjen e zgjedhjeve, u është drejtuar…
Nënkryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili pak para nisjes së protestës ka skenari është gjëja më e parëndësishme,…
Me t’iu bashkuar protestës para kryeministrisë kreu i opozitës Lulzim Basha mori mikrofonin ku falënderoi qytetarët për pjesëmarrjen masive, ndërsa…
Në një prononcim për Syri TV nga bulevardi “Dëshmorët e Kombit”, ish deputeti i PD Ervin Salianji komentoi vendimin e…

Lajmet e fundit

Biberaj:Sulmi ndaj TV Ora dhe Ora News nga shteti-bandit në grahmat e fundit, goditje ndaj fjalës së lirë

Politikë

Biberaj:Sulmi ndaj TV Ora dhe Ora News nga shteti-bandit në grahmat e fundit, goditje ndaj fjalës së lirë

Në një intervistë për Ora News, ish-deputeti i PD-së Aleksandër Biberaj tha se sulmi ndaj televizionin Ora News është natyra e një pushteti që është në grahmat e fundit. Për Biberajn...

Gazetari:SPAK heton “Ora News”, por fle gjumë për “Agon Channel”

Politikë

Gazetari:SPAK heton “Ora News”, por fle gjumë për “Agon Channel”

  Beteja e opozitës së bashkuar për shumicën e heshtur!Gazetari Dritan Kaba e ka krahasuar vendimin për sekuestrimin e Ora News të ngjashëm me atë të Agon Channel. Në një reagim në...

Djegia e pyllit të Semanit, Mehmetaj: Institucionet të reagojnë pata se të jetë vonë

Politikë

Djegia e pyllit të Semanit, Mehmetaj: Institucionet të reagojnë pata se të jetë vonë

  Ish-deputetja e LSI-së Kejdi Mehmetaj me anë të një statusi në “Facebook” ka reaguar për djegien e pyllit të Semanit. Mehmetaj shprehet se institucionet duhet të reagojnë në kohë për gjendjen...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!