Ish-Kryeministri, Sali Berisha, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale i ka bërë edhe një herë jehonë pjesëmarrjes masive në protestën…
Opozita doli sot sërish në shesh për të protestuar kundër Edi Ramës dhe qeverisë së tij, që ajo e cilëson…
Deputetë të Partisë Demokratike kanë vizituar disa punonjës policie që kanë shkuar në spitalin ushtarak, pas tymuesve që hodhën protestuesit…
Nëpërmjet Kryetarit të Grupit Parlamentar Petrit Vasili, Lëvizja Socialiste për Integrim ka reaguar ndaj dhunimit që iu bë gjatë protestës…
Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka vizituar në spital kryeredaktorin e Rilindjes Demokratike, Bledi Kasmin, pasi ky i fundit u…
Kryeredaktori i RD, Bledi Kasmi u shpreh nga spitali ku po merr mjekimin se është goditur në mënyrë të pabesë…
Partia Demokratike dhe aleatët e saj zhvilluan sot një tubim proteste së bashku me mijëra anëtarë dhe mbështetës të opozitës,…
Personi në foto është një protestues që po tërheq vëmendjen e të gjithëve para selisë blu, aty ku mbylli protestën…
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një deklaratë për mediat ka falënderuar të gjithë pjesëmarrësit në protestën e sotme. ‘Në…
Kryetari i opozitës Lulzim Basha, sapo ka dhënë mesazhin përmbyllës të protestës nga selia blu, është nisur menjëherë drejt Spitalit…
Kreu i PD-së Lulzim Basha ka mbajtur një fjalim të shkurtër në shkallës së selisë së Partisë Demokratike. Basha u…
Kreu i PD-së i është bashkuar protestuesve tek ministria e Brendshme pas incidenteve që ndodhen aty. Lulzim Basha kërkon që…

Lajmet e fundit

SPAK publikon emrat e 17 anëtarëve të grupit kriminal, trafikonin qytetarë drejt SHBA-së, Kanadasë e Anglisë me viza false

Aktualitet

SPAK publikon emrat e 17 anëtarëve të grupit kriminal, trafikonin qytetarë drejt SHBA-së, Kanadasë e Anglisë me viza false

Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK) ka regjistruar procedimin penal ndaj një grupi personash, të cilët akuzohen për vepratn penale “Falsifikimi i letërnjoftimeve, i pasaportave ose...

Presidentja e KE i kërkon falje Italisë: BE është këtu për të ndihmuar, 100 miliardë euro për vendet më të goditura na COVID-19

Politikë

Presidentja e KE i kërkon falje Italisë: BE është këtu për të ndihmuar, 100 miliardë euro për vendet më të goditura na COVID-19

Presidentja e Komisionit Europian i ka kërkuar falje Italisë pasi jo të gjitha vendet e BE kanë menduar më parë për të ndihmuar vatrën e nxehtë të koronavirusit në kontinent. Italia...

Çifti i të moshuarve shërohet nga koronavirusi

Aktualitet

Çifti i të moshuarve shërohet nga koronavirusi

Një çift të moshuarish në Korçë kanë dalë nga spitali sepse kanë marrë veten pasi u infektuan me COVID-19.Lajmin e mirë e dha Drejtori i Spitalit të Korçës, Litian Broka...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!